Контрольний матч. ДОФ "Арбо" - "Волинь" 1:11
^

Контрольний матч. ДОФ "Арбо" - "Волинь" 1:11

448
Контрольний матч. ДОФ "Арбо" - "Волинь" 1:11

Луцька «Волинь» зіграла черговий товариський матч у райцентрі Волині задля популяризації футболу в області. Цього разу підопічні Віталія Кварцяного зустрілися в Камені-Каширському із місцевим ДОФ «Арбо».

ДОФ "Арбо" - "Волинь" 1:11

"Волинь" перший тайм: Літовченко (Шеліхов, 30), Сімінін, Масло, Годований, Шіш, Скоба, Гошкодеря, Бабатунде, Щедрий, Шумахер, Селін

"Волинь" другий тайм: Шеліхов (Неділько, 60), Карасюк, Нємчанінов, Харченко, Задерецький, Коблюк, Бікфалві, Мемешев, Хомченко, А.Никитюк, Козьбан.

Голи: Бабатунде (2), Селін (2), Щедрий, Козьбан (2), Хомченко (2), Мемешев, Никитюк

Матч викликав підвищений ажіотаж в місцевого люду. Вболівальники заповнили місцевий стадіон і щирими оплесками зустріли усіх гравців і тренерів команди, підтримували і своїх, і приїжджих футболістів впродовж усієї гри.

Після стартового свистка «волинянам» знадобилося трохи часу, щоб звикнути до поля і вже до 20 хвилини Бабатунде оформив дубль. Його приклад підхопив Селін і рахунок став 0:4. Останнім у першому таймі забив Щедрий, реалізувавши вихід сам на сам.

У перерві головний тренер гостей Віталій Кварцяний нагородив команду-переможця першості району із футзалу, а також відповів на запитання журналістів. «Ми раді бути сьогодні в Камені-Каширському, грати в присутності такої численної аудиторії. Ми продовжуємо грати на місцях, нам подобається приїздити в гості в невеличкі міста Волині, адже тут живуть наші вболівальники. Керівництво «Волині» хотіло б приділяти більше уваги саме розвитку футболу на місцях», - сказав Віталій Кварцяний в коментарі журналістам.

На другий тайм традиційно для «Волині» вийшов новий склад, який забив господарям ще шість голів, пропустивши лиш одного разу. Вразили ворота «Арбо» двічі Козьбан та Хомченко і по одному разу Мемешев і Никитюк. У результаті перемога «Волині» 11:1.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме