Мілан Обрадович: "Питання нової угоди вирішу згодом…"

Мілан Обрадович: "Питання нової угоди вирішу згодом…"

108
Мілан Обрадович: "Питання нової угоди вирішу згодом…"
Фото - sport-express.ua

Оборонець «Арсеналу» задоволений тим, як команда провела останній місяць.

Мілане, чи засмучені, що сезон уже завершується? Ще би п’ять зайвих турів, і «Арсенал» цілком міг поборотися за місце в п’ятірці, якби зберігав такий же темп, що й в останній місяць…

— Погоджуюся, цілком могли би, але турнір добігає кінця, тож нічого з цим не поробиш. Чи засмучений я? Ну, знаєте, відчуття неоднозначні: з одного боку, є бажання продовжити нашу успішну серію, правда, не відмовлюсь і від відпустки, хочеться вже трошки відпочити.

Першопричина успішної ходи «Арсеналу» — краща фізична форма чи доречно вважати, що нині кияни перебувають на піку фізичної готовності? Принаймні на контрасті з іншими командами…

— Проводити якісь паралелі мені не з руки: нехай тренери аналізують, експерти. Щодо нашої функціональної форми, то вона, безперечно, на дуже високому рівні. Хотів би акцентувати увагу на ще одному важливому моменті: в нашій команді дуже хороший мікроклімат. Справа навіть не лише у футболістах, а й у людях, котрі працюють у клубі, оточують нас. У такій атмосфері демонструвати погану гру — грішно! Ми просто отримуємо задоволення — від матчів і від тренувань.

— За вашими інтонаціями та смисловими акцентами роблю висновок, що всім задоволені. Отже, не можу оминути запитання про бажання або небажання залишитися в «Арсеналі» на наступний сезон. Що скажете з цього приводу?

— Тут така ситуація: це питання вирішуватиметься відразу по закінченні сезону. Говоритиму з Юрієм Михайловичем (Бакаловим. — Г. К.), керівництвом «Арсеналу». Якщо вони зацікавлені — розмовлятиму з представниками «Металіста».

— Коли завершується ваш конт­ракт із харків’янами?

— Синхронно із завершенням сезону, тоді й вирішуватиметься моя доля.

— Якщо брати побутовий аспект, то в Києві почуваєтеся комфортніше, ніж у Харкові?

— Якщо можна, без порівнянь. Звісно, Київ — столиця, мегаполіс, тут більше можливостей проявити себе, провести цікаво та весело час. Загалом тут відчуваю себе комфортно.

Питання щодо матчу з «Ворс­клою»: здалося, що, попри хитку перевагу в один м’яч, здобути троє очок не так вже і складно.

— У першому таймі ми полтавцям узагалі нічого не дозволяли: спостерігалася серйозна перевага у центрі поля, а тому нам, захисникам, вступати в гру доводилося не так і часто.

На підтвердження: усього один удар «Ворскли» в площину воріт «Арсеналу». Щоправда, той єдиний удар був результативний.

— По перерві склалося трошки складніше, але, гадаю, навіть наші суперники мають визнати, що підсумкові троє очок є закономірним результатом.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров