Роман Григорчук: "У "Металіста" надто багато сильних сторін"

Роман Григорчук: "У "Металіста" надто багато сильних сторін"

92
Роман Григорчук: "У "Металіста" надто багато сильних сторін"
Фото - Агентство "Одесса-Спорт"

Наставник одеситів — про останню гру «моряків» із представником топ-четвірки.

— Романе Йосиповичу, в якому настрої наразі перебуває команда? Позаду низка важких поєдинків, більшість із яких закінчилася не на користь «Чорноморця»…

— До матчу з «Металістом» готуємося в звичайному, спокійному режимі, як і до будь-якого серйозного суперника. Розпачу з приводу неприємної серії без перемог у чемпіонаті України немає, адже вона не була поганою, якщо говорити про зміст, а не лише про результати.


— Що скажете про «Металіст» весни 2013 року? Чи роздивилися ви його слабкі сторони?

— Скажу інакше: в «Металіста» надто багато сильних сторін. Це — клуб із історією, сформованою психологією переможця, який спроможний вирішувати серйозні завдання. Власне кажучи, бажаємо харків’янам вирішити їх у майбутньому. Але, звичайно, в цієї команди, як і в усіх, без винятку, клубів світу, є й слабкі місця, якими треба буде скористатися. Шанси в нас є, тож намагатимемося ними скористатися.

Роман Григорчук та його команда двічі поспіль не програли «Металісту»: торік навесні в Одесі зіграли внічию — 3:3, а в першій частині цього сезону — 1:1. Є якийсь спеціальний «антихарківський» рецепт?

— Розумієте, це доволі складно пояснити, бо в чемпіонаті наразі такий етап, коли граємо лише з представниками верхньої частини таблиці — «Шахтарем», «Динамо», «Зорею», «Дніпром», тепер — із «Металістом». Через об’єктивні причини поки не можемо демонструвати в цих поєдинках той футбол, про який я мрію, не можемо вести гру першим номером, більше контролювати м’яч, адже суперники дуже серйозні та потужні. У цих матчах нам доводиться діяти інакше, ніж ми вміємо, бо опоненти примушують це робити. Б’ємося з цим, але вони сильніші за нас на цей момент. Звичайно, ми це розуміємо, але з будь-яким суперником виходимо грати лише на перемогу, й хочемо грати у свій футбол. Це намагатимемося робити й у неділю.

— Один із основних гравців «Чорноморця» — Леонардо де Матос — є другом футболіста «Металіста» Клейтона Хав’єра. Можливо, через Лео ви дізналися якісь секрети про гру харківського клубу?

— Чесно кажучи, я не знав про це. Тепер зможу поспілкуватися з де Матосом на цю тему. Може, про щось цікаве й дізнаюся! Але можу сказати, що це дуже доб­ре, що Хав’єр та де Матос товаришують, оскільки вважаю харків’янина чудовим, потужним, цікавим футболістом. Він — серйозна фігура в українському футболі.

— Хто точно не зіграє з «Металістом»?

— На жаль, через травму не зіграє Євген Зубейко, до того ж, через дискваліфікацію не вийде на поле Андерсон Сантана. Щодо інших виконавців — знатимемо безпосередньо перед грою.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров