КДК ФФУ зобов’язав "Таврію" до 3-го березня розрахуватися з Семеном Альтманом

КДК ФФУ зобов’язав "Таврію" до 3-го березня розрахуватися з Семеном Альтманом

192
КДК ФФУ зобов’язав "Таврію" до 3-го березня розрахуватися з Семеном Альтманом

У четвер, 20 лютого, КДК ФФУ на своєму черговому засіданні прийняв кілька важливих рішень.

Так, СК «Таврія» було надано строк до 3 березня 2014 року включно для проведення остаточного розрахунку з колишнім головним тренером клубу Альтманом С. Й. згідно рішення ПВС ФФУ, в іншому випадку з головної команди клубу буде автоматично знято три турнірних очки в поточному сезоні. Варто відзначити, що КДК ФФУ вже вичерпав можливість застосування до СК «Таврія» інших санкцій за невиконання рішення ПВС ФФУ, яке було прийнято ще 17.10.2012 р. (зокрема, рішеннями КДК від 29.03.2013 р., від 03.05.2013 р. та від 11.06.2013 р. на клуб були накладені фінансові санкції). У той же час, СК «Таврія» постійно порушував зобов’язання, взяті на себе гарантійними листами на адресу КДК ФФУ, хоча клубу неодноразово надавалась можливість відстрочення розрахунку.

Через порушення процесуальних строків КДК ФФУ відмовив ФК «Сталь» Дніпродзержинськ у розгляді заяви відносно ситуації, що склалася навколо матчу 1/16 Кубка України «Сталь» Дніпродзержинськ − «Металург» Запоріжжя, та закрив справу.

Розглянувши заяву ПФК «Олександрія» щодо застосування дисциплінарних санкцій до футболіста Єрмака О.В. у зв’язку з його зверненням його до судів загальної юрисдикції (що є порушенням вимог ФІФА та УЄФА), КДК надав футболісту 5 днів для надання підтвердження про закриття судового провадження.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров