Ігор Пластун: "Захисникам прикро, що команда пропускає"

Ігор Пластун: "Захисникам прикро, що команда пропускає"

130
Ігор Пластун: "Захисникам прикро, що команда пропускає"

Ігор Пластун: "Захисникам прикро, що команда пропускає" - изображение 1У матчі проти норвезького «Тромсе», у суперника «Карпат» моментів практично не було. Зокрема й тому, що ледь не усю повітряну боротьбу вигравали Ґреґор Балажіц та Ігор Пластун. Після матчу Ігор розповів про свої враження від заключного спарингу.

– Сьогоднішня гра проходила з думками про повернення?

– Ні, ми думали про гру. На жаль, у другому таймі наша команда не забила, хоч і створила моментів набагато більше, аніж потрібно бодай для одного м’яча. Погано, що так сталося. Натоміть в «Тромсе» моментів взагалі не було, але вони примудрилися одного разу вдарити по воротах і забити. Нам, захисникам, дуже прикро, що команда пропускає голи в кожній грі.

– А ти впевнений, що гол був?

– Так, гол був. Чистий. Але м’яч вилетів через дірку у воротах.

– Як боролися проти норвезьких грубощів?

– Це футбол, а в «Тромсе» такий стиль. Ми також іноді грубили, але запевняю, що ненавмисно. Чи вони навмисно постійно били ззаду в ноги – не знаю. Але на це нам не слід звертати увагу.

– Уболівальники хвилюються – команда на третіх зборах жодного разу не перемогла...

– Можна сказати, що результат не є головним на зборах. Але з іншого боку ми хочемо вигравати у кожному матчі. Нам неприємно, що ми не перемагаємо, але товариські матчі вже треба залишити в Туреччині, а готуватися вже до початку чемпіонату.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров