Віктор Вацко: "Очевидно, в "Динамо" Раффаель не знаходив такої сильної мотивації, як у Німеччині"

Віктор Вацко: "Очевидно, в "Динамо" Раффаель не знаходив такої сильної мотивації, як у Німеччині"

92

Автор:
Віктор Вацко: "Очевидно, в "Динамо" Раффаель не знаходив такої сильної мотивації, як у Німеччині"
Фото - FootBoom.com, Андрей Снежко

Відомий коментатор телеканалу «Футбол», Віктор Вацко, на своїй конференції на matchday.com.ua відповів на запитання вболівальників.

- "Зоря" шукає плеймейкера, як думаєте, Карноза міг би підійти команді із Луганська? І як вважаєте, чи помилилися у "Дніпрі" не надавши йому шанс закріпитися в основі? Як оцінюєте його перспективи?

- Мені важко сказати, чого на полі від плеймейкера хоче Юрій Вернидуб. Насамперед з точки зору оборонної роботи. На атаку Артур грає дуже пристойно. Ну і виконання стандартів - його величезний козир. У нинішній "Зорі", на мій погляд, він, скажу обережно, мав би великі шанси стати гравцем основи в конкуренції із Любеновичем та Ліпартією.

- "Дніпро" придбав Калініча з АПЛ. За нього були заплаченні великі кошту. Він програє боротьбу всім своїм конкурентам (Зозулі, Селезьньову, Матеусу, якщо той грає на вістрі). Не бачили очі що купували?

- Калініч у "Дніпрі" - бойова одиниця, на яку розраховує тренер. У нього є досить регулярна ігрова практика. Для нашого чемпіонату це хороший футболіст, на мій погляд. А те, що він програє конкуренцію Зозулі та Селезньову - комплімент, насамперед, Роману та Жені. Це заслуга їх прогресу як футболістів. І мені особисто це дуже приємно.

- Як Ви оціните інформацію про те, що Раффаель визнаний кращим півзахисником першої половини сезону бундесліги? Невже він настільки погано виглядав на позиції атакуючого півзахисника у "Динамо" і так швидко "відновився" у бундеслізі?

- Цікаво, ким визнаний? На мій погляд, були й кращі кандидатури. Хоча, Раффаель і справді дуже сильно провів перше коло. Очевидно, в "Динамо" він не знаходив такої сильної мотивації, як у Німеччині.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров