Ігор Тищенко: "Не бачив порушення правил з боку лучан"
^

Ігор Тищенко: "Не бачив порушення правил з боку лучан"

585
Ігор Тищенко: "Не бачив порушення правил з боку лучан"
Фото - fcvolyn.net

Уболівальники «Карпат» вже звикли бачити на фланзі оборони Ігоря Тищенка. На матч проти «Волині» Олександр Севідов знову довірив йому місце в основі. Після поєдинку захисник поділився своїми враженнями.

- Для нас зараз кожна гра важка. Треба щось змінювати в нашій грі, але що саме сказати не готовий. Як говорив Жванецький: «Важко щось змінювати, нічого не змінюючи, але ми будемо змінювати». З одного боку смішно, з другого вже ні. І здається мені, що наш найважчий суперник – це ми самі. Нам треба переступити бар’єр, повірити в себе, доказати, що ми можемо. А по цій грі скажу, що ми десь очікували від «Волині» схожих дій. З іншого боку, наш тренер влучно зауважив, що від «Волині» не знаєш, чого чекати. Важко було проти них оборонятися.

Щодо епізоду з пропущеним голом у наші ворота, то я був близько. Навколо такий сумбур творився, що важко було щось розібрати. Одначе я не бачив гри рукою, не бачив порушення правил з боку лучан. Тому до арбітра я не апелював. Просто «Волинь» своєю кремезністю занесла м’яча до воріт, продавила нас.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме