Контрольний матч. "Говерла" - "Спартакус" (Угорщина) 0:0
^

Контрольний матч. "Говерла" - "Спартакус" (Угорщина) 0:0

287
Контрольний матч. "Говерла" - "Спартакус" (Угорщина) 0:0

«Говерла» (Ужгород) – «Спартакус» (Ніредьхаза, Угорщина) 0:0

«Говерла»: Надь, Хомін (Пічкур 73), Глушицький (Гегедош 81), Акакпо, Ліма (Даценко 88), Вечурко (Кошман 39; Ателькін 82), Степанюк, Герасимюк (Реплюк 81), Тьяго (Арвеладзе 89), Фещук (Панфілов 77), Шацьких (Кадимян 77).

Головний тренер: В’ячеслав Грозний

«Спартакус»: Балог (Овсієнко 45), Шокол (Паталі 46), Рубус (Фодор 71), Поті (Жеші 62), Фанвар, Гушак, Шпіцмюлллер (Бафзат 46), Шандор, Пекар, Паколіц, Лазар.

Головний тренер: Йожеф Чабі

Третій спаринг закарпатці провели проти угорського "Спартакуса", який цей сезон розпочинає в вищій угорській лізі. Цей поєдинок став свого роду генеральною репетицією напередодні стартового туру з львівськими "Карпатами".

В Ужгороді було спекотно, тож гра проходила в невисокому темпі. Та й за моментами можна зупинитися на двох.

Спочатку Олег Герасимюк ледь не скористався помилкою оборонців, але в рамку воріт влучити не зміг. А на 23-й хвилині вже нападник угорської команди Бенце Лазар ледь неперекинув Надя, який необачно вийшов за межі карного майданчика, але все обійшлося.

Далі хоч господарі йдомінували в ході гри, проте до завершального удару не доходило. А гості побудували тактику, сподіваючись на конратаки, однак у них вони виходили далеко не ідеальними. Тож мажмо закономірний результат.


Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме