Match odds 964328
FootBoom ⚽ Турниры Премьер-лига Олександр Шуфрич: "Було багато особисто моїх помилок"
^

Олександр Шуфрич: "Було багато особисто моїх помилок"

1191

Олександр Шуфрич: "Було багато особисто моїх помилок"

Віце-президент «Говерли» відразу після матчу з «Волинню» розповів чому команда вилетіла з ПЛ, та чи дійсно існує між ним та Олександром Севидовом конфлікт.

-​ «Говерла» в першій лізі. Чому так трапилось?

-​ Є цілий комплекс причин. Не буду говорити про ті речі, які від нас не залежали. Про це вже й так багато сказано. Щодо останніх турів, то ми можемо лише себе винити. Я в роздягальні подякував гравцям за сезон. Перед матчем з «Кривбасом» я їм сказав: «Усе в ваших ногах». Мабуть, наші ноги не настільки натреновані, щоб грати в Прем’єр Лізі. Але в цьому є і багато плюсів. Треба зараз це пережити. Я сподіваюсь, що наші інвестори не розчаровані в нашій роботі, яка була зроблена, і ми не надовго будемо в «засланні».

-​ Ви і ваш батько, Нестор Шуфрич, продовжите займатись «Говерлою»?

-​ Від футболу я точно не відмовлюсь. Про інших людей не можу говорити. У нас багато було недопрацювань, багато було особисто моїх помилок. Але в цілому шкода команду втрачати, не всю, але є деякі надбання які навряд чи зможемо залишити.

-​ Які помилки були зроблені особисто Вами?

-​ Самокритика це добре, але я зараз не зможу об’єктивно говорити, тому що не вляглися емоції. Скажу лише, що свого часу команді потрібно було перезавантаження. Тому що дуже важко нам далися перші тури. Через календар і через те, що психологічно ми не зовсім були готові. Ми хоч і грали з топ-командами, але програти перші сім турів і щоб це не позначилось на психіці, тяжко.

-​ Що значить слово «перезавантаження»? Потрібні були нові гравці?

-​ Є різні способи. Я це відчував, але в мене ще не має такого авторитету в Прем’єр Лізі, щоб вчасно робити певні кроки. Але тим не менш, вкінці ми змогли наздогнати втрачене і тут треба карати лише себе.

-​ В команді залишиться Олександр Севидов?

-​ Не буду приховувати, особисто моєю ініціативою було запрошення Олександра Севидова на посаду головного тренера «Говерли». Мені дуже імпонувала манера гри його попередньої команди, «Кримтеплиці». Але все таки він головний тренер. У мене також є начальник. І Севидов не один раз говорив, що звітний лише перед Нестором Івановичем. Ось сезон майже закінчився, нехай і звітує.

-​ Не секрет, що у Вас із Олександром Севидовим не найкращі стосунки. Ця напруга також одна з причин вильоту «Говерли» до першої ліги?

-​ Райчевич із Лисенком також не знайшли спільної мови одного разу. Але вони ж в одній команді, і у них одна ідея. Коли в клубі працює більш ніж п’ятдесят чоловіків, і у кожного з них свої думки, завжди будуть певні «притирання». Але я можу сказати що в пана Севидова контракт до літа 2014 року і цілком, більш ніж ймовірно, його доведеться допрацювати.

-​ Звільнення Севидова не планується?

-​ Є рада клубу в яку входять різного роду фахівці та посадові особи. Ми прийматиме це рішення колективно. Звичайно, таке питання постане. Це логічно. Але вийти і сказати зараз що ми прийняли рішення, я не можу. Треба багато що зважити.

-​ Конфлікт між гравцями і між тренером з віце-президентом, це різні речі. На команді це не може не позначитись.

-​ Я хотів би зараз раз і назавжди закрити це питання. Якби я хотів звільнити будь-кого хто знаходиться в нашому колективі, то цієї людини у нас не було б. Якщо пан Севидов допрацював цей сезон у «Говерлі», дуже важкий та емоційний сезон, значить у нас усе нормально.

-​ Але Ви ж сказали, що майбутнє Севидова вирішуватимете не Ви, а рада клубу.

-​ Ви уявляєте собі ситуацію, що людина яка приймає більшість рішень має протиріччя з головним тренером у якихось принципових питаннях? У нас тоді не було б команди. Але ми останнім ривком показали що можемо і вміємо працювати разом пліч-о-пліч усі.

-​ В останніх матчах на лаві запасних залишалось по чотири-пять гравців. Чому в «Говерлі» такі кадрові проблеми?

-​ Це вже внутрішнє питання. Людей в заявці вистачає, щоб заповнити протокол на гру. Чому там не опинялися певні прізвища, це вже питання не до мене. Команда мала боєкомплект, і навіть з тими втратами, що ми мали, можна було заповнити лаву запасних. Значить, не усім там дано сидіти.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения