"Карпати" оштрафовані за прояви неонацизму та расизму з боку вболівальників
^

"Карпати" оштрафовані за прояви неонацизму та расизму з боку вболівальників

494
"Карпати" оштрафовані за прояви неонацизму та расизму з боку вболівальників

У четвер, 19 вересня, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу прийняв ряд рішень, які стосуються клубів Прем’єр-ліги та першої ліги.

КДК ФФУ завершив розгляд питання справи «щодо неправомірних дій вболівальників львівських «Карпат» 20 липня 2013 р. під час матчу 2-го туру чемпіонату «Металург» (Донецьк) - «Карпати» (Львів). За прояви неонацизму та расизму з боку вболівальників «Карпат» львівський клуб оштрафовано на 150 тисяч гривень. У разі повторення порушення буде розглянуто питання про проведення «Карпатами» чергового матчу чемпіонату без вболівальників.

Головного тренера луцької «Волині» В. Кварцяного відсторонено на один матч внаслідок вилучення під час матчу 9-го туру чемпіонату з київським «Арсеналом».

150 тисяч гривень має сплатити харківський «Металіст» за неправомірні дії вболівальників на стадіоні «Металіст» 15 вересня 2013 р. під час та після закінчення матчу 9-го туру чемпіонату з київським «Динамо», а київський клуб оштрафовано на 25 тисяч гривень за використання піротехнічних засобів та скандування своїми вболівальниками нецензурних виразів на адресу харківської команди.

За порушення головним тренером донецького «Шахтаря» М. Луческу вимог пункту 9 статті 15 Регламенту змагань ПЛ (щодо обов’язкового рукостискання головних тренерів команд до та після закінчення матчу) 13 вересня 2013 р. після закінчення матчу 9-го туру чемпіонату з львівськими «Карпатами» наставник «гірників» має сплатити штраф у розмірі 5 тисяч гривень.

За небезпечний напад на суперника з ризиком нанесення травми у матчі 10-го туру чемпіонату першої ліги «Олімпік» (Донецьк) − «Миколаїв», який відбувся 14 вересня 2013 р., гравця миколаївської команди С. Чучмана дискваліфіковано на два матчі.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме