FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига "Волинь" - "Карпати". Післяматчева прес-конференція Віталія Кварцяного
^

"Волинь" - "Карпати". Післяматчева прес-конференція Віталія Кварцяного

802
"Волинь" - "Карпати". Післяматчева прес-конференція Віталія Кварцяного
Фото - footballtop.ru

Віталій Кварцяний, головний тренер «Волині»: Ми серйозно готувались до цієї гри. Хотіли реабілітуватись за останні програні матчі. Найголовніше, що багато працювали над помилками, але сьогодні знову їх допустили – пропустили гол зі стандартів. Два в Харкові і сьогодні знову. Думаю, що для вболівальників гра була цікавою, була напруга протягом всього матчу. Команди намагалися грати в атакуючий футбол. На мою думку, наша команда переважала суперника, давно в нас не було такої переваги над кимось. Але нам не вистачило сьогодні майстерності. Хороша команда створює і реалізовує моменти, а ми сьогодні заштовхали м'яч в ворота, а в тих моментах, які дійсно створили, які гарно виглядають по-футбольному, нам не вистачило завершення. Дуже погано, що футболісти не володіють таким вуличним футбольним егоїзмом. Раніше кожний хотів взяти м'яч і сам забити, а зараз… аби комусь віддати. У Бабиря був момент: обіграв захисника, вийшов на ворота, візьми і забий, а він пульнув незрозуміло куди. Ми просимо футболістів, щоб вони йшли в штрафний, загострювали гру. Мемешев один раз за матч зробив правильно – увійшов в штрафний, а там був сильний поштовх, хоча суддя показав йому жовту картку за симуляцію. Хоча в цілому суддівство було сьогодні нормальне і я нічого не маю проти, але перед тим штрафним, з якого нам забили гол, був фол проти Задерецького. Дуже прикра нічия, гра більш-менш була нормальна, але результату немає. Нам потрібні нові гравці в центр поля, нам потрібен нападаючий – Шумахер захворів, а Бабир все ніяк не може вийти з юного віку, хлопцю вже 23 роки, а розуму як в дитячому садочку. В який він футбол грає? Повинні бути якісь дорослі манери, відповідальність, чоловіча сила… І як мені з ним виграти? Такого в футболі ніколи не буває. Вибачте, що не виграли…

- Нємчанінов мандражував в першому таймі. Можливо, потрібно було зі старту випускати Леандро?

- Леандро має досвід, але мандражу у нього неменше. Він допустив багато помилок: три рази він не повернувся, з його зони забили гол. Леандро – інтервальний гравець, а захисник має працювати по всьому діапазоні дії. Звичайно, він зіграв сильніше Нємчанінова, але він гравець першої ліги і дуже хвилювався. Будемо ще шукати гравців, мусимо ще підсилити команду.

- Чи не плануєте брати когось з «Буковини»?

- Так, нам присилали нападника, але він не пройшов наші тести по фізичній підготовці. Професійні футболісти повинні в двадцять років складати нормативи по п'ятнадцяти видах спорту, а вони не можуть п'ять разів підтягнутись, зробити «колесо»… В нас є ще десять днів, щоб підсилити команду. Ми займаємось цими питаннями, а час покаже.

- Колись у «Волині» грав нігерієць Алозі. Не хочете звернутися до його послуг?

- Він кілька років тому просився, щоб я забрав його із «Севастополя». Дуже хороший, кваліфікований гравець. Але він не має характеру, до того ж дуже любить українських дівчат і так заплутався в цьому, що ледь ходить. У нас вже так занепали Сіанкам, Домбрайє…

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения