Олександр Севідов – головний тренер "Карпат"
^

Олександр Севідов – головний тренер "Карпат"

425
Олександр Севідов – головний тренер "Карпат"

19-го червня ФК «Карпати» уклав трирічний контракт з українським спеціалістом Олександром Севідовим, який раніше очолював ужгородську «Говерлу». О 10:00 новий тренер був представлений команді на заміській тренувальній базі в Брюховичах.

Олександр Володимирович вже визначився з тренерським штабом. Допомагати новоспеченому керманичу «левів» будуть перший помічник головного тренера Олександр Мартюк, старший тренер Андрій Купцов та тренер воротарів Сергій Золотницький.

До уваги представників ЗМІ! У четвер, 20-го червня, о 12:00 у конференц-залі ZIK (вул. Вороного, 3) відбудеться представлення нового головного тренера ФК «Карпати» Олександра Севідова.

ДОВІДКА

Олександр Володимирович Севідов
Народився 18 липня 1969 року
Виступав за «Зарю» (Луганськ), «Металург» (Запоріжжя), «Кривбас», «Металург» (Донецьк), а також за російські «Торпедо» (Москва) і УралАЗ
В якості тренера працював в молодіжній та основній команді донецького «Металурга», дніпродзержинській «Сталі», харківському «Геліосі», молдавському «Зімбру», «Кримтеплиці», після чого, в 2011 році, очолив «Говерлу»

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме