Микола Павлов: "Ще до гри відчував, що сьогодні переможемо"

Микола Павлов: "Ще до гри відчував, що сьогодні переможемо"

107
Микола Павлов: "Ще до гри відчував, що сьогодні переможемо"
Фото - Footboom.com

Післяматчевий коментар коментар головного тренера маріупольского "Іллічівця" Миколи Павлова після перемоги над ужгородською "Говерлою".

- Перед грою сказав хлопцям, якщо хочете виступати в Європі, тож саме там виступають через два дні на третій, тож доводьте своє бажання. Саме тому виставив той же склад, що і в Львові проти «Карпат». Ще до гри відчував, що сьогодні переможемо. По-перше, хотіли привітати з днем народження тренера Сергія Дірявку, а по-друге вчора це ж свято зустрів мій онук. Тому попросив хлопців не псувати мені настрій, вони зробили ці свята ще більш приємнішими. Тож вже в літку дозволю собі чарку закарпатського коньяку, який мені подарували вчора. Ще й паску з писанками мені подарували. Відмічу, що провів чудові два дні на Закарпатті, нас тут дуже гарно зустріли, тут прекрасна аура, приємні люди. За це дам вихідний хлопцям, хоч не планував цього, але привезти 6 залікових балів з такого турне – вагоме досягнення. Нагадую, що в нашій заявці було 10 представників Донбасу й один із Закарпаття. Саме тому наша команда на відміну від інших при форс-мажорних обставинах не тріщить по швах, а грає краще, завдяки об’єднанню.

- Після першого тайму ваші підопічні заграли значно краще, як ви мотивували гравців у перерві?

- Просто заспокоїв хлопців. Та й ще раз повторив хлопцям бути уважним під час підборів. В цьому році до нас повернувся Грачешкін й вони з Довгим практично не дали можливості господарям завдати удару в межах карного майданчика.

- Події в Маріуполі мали якийсь вплив на хлопців?

- Звісно хлопці хвилюються, телефонують рідним. Знав, що вночі будуть мати тривалі телефонні розмови з рідними, тому дозволив хлопцям довше поспати.

- Що скажете про гру В’ячеслава Чурка?

- Ви ж самі бачили, навіть вам допоміг забити гол. А серйозно, то сьогодні він добре відіграв, а в Львові діяв ще краще.

Вітаю всіх зі святим Воскресінням, веселих свят.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров