Чому "Волинь" до Луганська не летіла, а їхала?
^

Чому "Волинь" до Луганська не летіла, а їхала?

374
Чому "Волинь" до Луганська не летіла, а їхала?

На матч 21 туру «Зоря» — «Волинь» лучани добиралися не літаком, а наземним транспортом (автобусом та потягом).

Такий спосіб приїзду на календарну гру відразу ж породив низку чуток про те, що у «Волині» й справді кепські справи з фінансуванням. Різноманітні неофіційні джерела у вітчизняному інтернет-просторі лякають мало не зняттям команди зі змагань.

У чому суть пліток і припущень?

У команди Анатолія Дем’яненка, як варнякають різноманітні інтернет-ресурси, нині зовсім кепські справи. Буцімто саме через фінансові проблеми лучани до Луганська не вилетіли літаком, мовляв, коштів на переліт уже немає. І саме тому добиралися волиняни спочатку до Києва автобусом, а потім уже зі столиці потягом. А ще команда має серйозні проблеми з виплатою зарплатні. Начебто футболісти вже чотири місяці не отримують грошей і навіть написали листа до керівництва клубу з проханням розрахуватися з боргами. Мовляв, якщо не буде належної реакції з боку керівництва ФК, гравці «Волині» мають намір звернутися по допомогу до прем’єр-ліги та ФФУ.

Утрутилася погода?

Як розповіла нам прес-служба «Волині», насправді спосіб приїзду на матч до Луганська наземним транспортом був обумовлений зов­сім іншими причинами, аж ніяк не пов’язаними з фінансовими проблемами. Спонукала до такого кроку, за словами прес-служби, негода (останнім часом на західній Україні випала чимала кількість опадів у вигляді снігу, що, за інформацією українського Гідрометцентру, за один день перевищила місячну норму. — П. І.). А тому, передбачаючи, що повітряним транс­портом із Рівного летіти лячно, клуб ухвалив рішення їхати на схід України саме наземним транспортом. До речі, за словами працівників прес-служби ФК, щойно клубний автобус дістався до столиці, як одразу ж трасу Луцьк — Київ перекрили на певний час саме через негоду.

У Крим. Бо в Луцьку ніде…

Саме через негоду, за інформа­цією прес-служби «Волині», команда готуватиметься до зустрічі з «Дніп­ром» у Криму, бо в регіоні просто тренуватися ніде. «Потрібні поля, а вони вкриті снігом, а навіть якщо він і зійде, у багнюці особливо не потренуєшся», — розповіли працівники прес-служби.
Щодо боргів по зарплатні за чотири місяці, то в клубі нам повідомили, що жодних проблем із цим немає перед тренерами та адміністрацією. Щодо футболістів, то затримки є, але незначні.

Чому справи в Лозанні, а Столяр мовчить?

Попри те, що головний інвестор офіційно призупинив утримування клубу та «заморозив фінансування важливих проектів, пов’язаних із футбольним клубом», роботи з реконструкції стадіону та бази не зупинилися. «Профільні працівники перебувають на стадіоні «Авангард» та на базі, й хоча не стрімкими темпами, але роботи з реконструкції продовжуються», — запевнили нас у прес-службі.

Справи «Волині», які перебувають на розгляді у Спортивному арбітражному суді в Лозанні (позов одного з акціонерів Дениса Серебреникова до клубу на 45 мільйонів гривень та справа про компенсацію колишньому воротареві Іссі Ндоє), поки що не зрушили з місця. Водночас, як розповіло нам джерело, наближене до ФК, у клубі нині намагаються розібратися на місцевому рівні, чому справа (Дениса Серебреникова), яка, на переконання керівництва ФК, лежить у цивільній площині, раптом потрапила «на стіл» до Лозаннського суду.

Що ж до Василя Столяра, який де-юре залишається президентом «Волині» й з яким ми марно намагалися вийти на зв’язок, то, як розповів нам один із вітчизняних експертів, який побажав залишитися інкогніто, Василь Андрійович останнім часом різко обмежив своє спілкування з пресою. «Так склалося, що у Столяра виникли фінансові проблеми та непередбачувані заборгованості. Свого часу, щоби зберегти клуб, він змушений був вплутатися в деякі кредити. Тому нині на дзвінки з невідомих йому телефонних номерів не відповідає», — розповів експерт.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме