Віктор Хомченко: "Молодь прагне закріпитися в "основі"

Віктор Хомченко: "Молодь прагне закріпитися в "основі"

187
Віктор Хомченко: "Молодь прагне закріпитися в "основі"

Віктор Хомченко дав інтерв'ю після гри зі збірною Туркменістану.

Віктор Хомченко: "Молодь прагне закріпитися в "основі" - изображение 1

- Дуже сподобався сьогоднішній суперник. В пас грають, з дисципліною ігровою в них все налагоджено. У першому таймі більш-менш рівно трималися часами навіть туркмени сильніше виглядали. А у другому таймі «Волинь» набагато ліпше зіграла і мала б вигравати поєдинок. Утім, повторюся, дуже поважний сьогодні був суперник, все ж таки це національна збірна.

- Як оціниш свою гру?

- Мав 20-25 хвилин, пробив кілька разів по воротам. Одного разу воротар відбив, іншого хотів пробивати але мене збили – заробив штрафний. Скільки маю часу на полі – намагаюся кожен момент використати, бо розумію, що слід відпрацьовувати довіру тренерів, які викликали на збір із першою командою.

- Це вже для тебе треті збори у Туреччині. Як вони тобі даються?

- Кожен, хто тут тренується, прагне закріпитися в основному складі. Тому з мотивацією особливо в молодих гравців проблем немає. Вчимося, помилятися прагнемо менше. Тим більше, що на зборах усе солідно в нас – і тренувальний процес і спаринги, і суперники… Щоб трохи відійти від цього всього, можемо хіба з хлопцями десь до моря вийти кілька разів. В номері все ж таки сумно цілими днями сидіти.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров