FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Самсон Ґодвін – сьомий у списку гвардійців "Карпат"
^

Самсон Ґодвін – сьомий у списку гвардійців "Карпат"

1477
Самсон Ґодвін – сьомий у списку гвардійців "Карпат"

Самсон Ґодвін, який на початку Нового року оголосив про завершення своєї кар’єри у футболі в якості гравця, за кількістю зіграних офіційних ігор (національний чемпіонат, Кубок країни, єврокубки) посідає почесне сьоме місце в історичному списку усіх 424-ох задіяних гравців «Карпат» На його рахунку 261 матч у зелено-білих строях.

Очолює список гвардійців «зелено-білих» Лев Броварський (463 гри), за яким назавжди закріплений 6-ий номер, а далі йдуть не менш легендарні Ростислав Поточняк (369), Ігор Кульчицький (342), Олександр Чижевський (341), Геннадій Лихачов (328) та Володимир Данилюк (322).

Сьоме місце Самсон Ґодвін посідає і в історичному списку усіх 405-ох гравців, які виходили на футбольне поле у складі «Карпат» в іграх чемпіонатів Радянського Союзу та України.

В цьому списку попереду Сема ті самі карпатівці-гвардійці: Лев Броварський (412 ігор), Ростислав Поточняк (338), Ігор Кульчицький (307), Олександр Чижевський (304), Геннадій Лихачов (297) та Володимир Данилюк (293).

Що ж стосується легіонерів, які в різні роки грали за «Карпати», то тут в обох списках ніхто й близько не стоїть до Самсона Ґодвіна.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения