Главная Украинские Favbet Лига Віталій Пушкуца: "Не вважаю Коельо рівноцінною заміною Тайсону"
^

Віталій Пушкуца: "Не вважаю Коельо рівноцінною заміною Тайсону"

329

Екс-гравець «Металіста» Віталій Пушкуца про повернення Джексона Коельо:

— Усе ж, аби розуміти причини повернення Жажі до «Металіста», варто перебувати десь поблизу керівництва клубу. Поки що мені не зрозуміло, в якому напрямку рухатиметься харківський клуб, які цілі ставитиме. Важливо дізнатися, на яких умовах підписувався цей футболіст. Чи прописані в трудовому договорі певні умови, які вберегли би команду від тих витівок, що їх бразилець демонстрував минулого разу.

Якщо розглядати цей трансфер як заміну Тайсону, то не вважаю її рівноцінною. Жажа — абсолютно інший за манерою футболіст, який виконує інші функції. Хоча й виступає майже на такій же позиції. Єдине, що точно має піти на користь «Металісту», — його дальні та штрафні удари.

Якщо Мирон Маркевич усе ж дав згоду на цей трансфер, то, напевне, слідкував за його виступами, чого я не робив. Хоча, здається, без скандалів не обходилося ніде. Він і першого разу залишив команду через відсутність дисципліни. Якщо учинив так одного разу, то може зробити й удруге. Уже тоді кредит довіри вичерпався. Тому відповідальність за трансфер лежатиме на головному тренерові. Чи зможе Мирон Богданович знайти спільну мову з бразильцем? Якщо так, то існує ймовірність, що Жажа гратиме в основному складі, якщо ж ні…

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме