Віталій Пушкуца: "Не вважаю Коельо рівноцінною заміною Тайсону"

Віталій Пушкуца: "Не вважаю Коельо рівноцінною заміною Тайсону"

107

Екс-гравець «Металіста» Віталій Пушкуца про повернення Джексона Коельо:

— Усе ж, аби розуміти причини повернення Жажі до «Металіста», варто перебувати десь поблизу керівництва клубу. Поки що мені не зрозуміло, в якому напрямку рухатиметься харківський клуб, які цілі ставитиме. Важливо дізнатися, на яких умовах підписувався цей футболіст. Чи прописані в трудовому договорі певні умови, які вберегли би команду від тих витівок, що їх бразилець демонстрував минулого разу.

Якщо розглядати цей трансфер як заміну Тайсону, то не вважаю її рівноцінною. Жажа — абсолютно інший за манерою футболіст, який виконує інші функції. Хоча й виступає майже на такій же позиції. Єдине, що точно має піти на користь «Металісту», — його дальні та штрафні удари.

Якщо Мирон Маркевич усе ж дав згоду на цей трансфер, то, напевне, слідкував за його виступами, чого я не робив. Хоча, здається, без скандалів не обходилося ніде. Він і першого разу залишив команду через відсутність дисципліни. Якщо учинив так одного разу, то може зробити й удруге. Уже тоді кредит довіри вичерпався. Тому відповідальність за трансфер лежатиме на головному тренерові. Чи зможе Мирон Богданович знайти спільну мову з бразильцем? Якщо так, то існує ймовірність, що Жажа гратиме в основному складі, якщо ж ні…

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 3
 • Если Маркевич и не найдет с Жажей общий язык, то двери на выход всегда открыты. Это понятно, что Жажа не замена Тайсону, но и не самый плохой вариант))

  0+ 0- 0
  +-
 • будем надеяться что в контракте были прописаны индивидуальные штрафы за выкобенивания.

  0+ 0- 0
  +-
  santana
 • Будем надеяться , что заработанные деньги пойдут на приобретения , а не в чулок Курченко !

  0+ 0- 0
  +-
  Харьков1925
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров