FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Олег Лужний: "Чому не поїхали, чому нікого не купуємо… Прийде час — усе розповім"
^

Олег Лужний: "Чому не поїхали, чому нікого не купуємо… Прийде час — усе розповім"

1549
Олег Лужний: "Чому не поїхали, чому нікого не купуємо… Прийде час — усе розповім"
Фото - sctavriya.com

Одним із найпарадоксальніших моментів нинішнього стану кримської «Таврії» є те, що його керманич Сергій Куніцин перебуває у відпустці.

Звісно, ми добре усвідомлюємо, що відпочинок — справа особиста, проте насмілимося припустити, що йти у відпустку тоді, коли робота, де ти керівником, «переживає не кращі часи», не зовсім правильно…

Коли ми почали опрацьовувати відповідну тему, то, чесно зізнаємося, не очікували, що наштовхнемося на такі «глибини». Адже первинні наші очікування полягали у відчутті, що «Таврія», як чимало вітчизняних ФК (та чому лише вітчизняних? Світових!) має «певні фінансові проб­леми», однак вони, ті проблеми з коштами, дошкуляють нині багатьом, і всі якось звиклись із ними, з отим відчуттям, що все це треба долати — і можна долати! Однак під час розслідування з’ясувалося, що все серйозніше. Набагато. Більше того: не боячись помилитися, можемо запевнити, що станом на обід середи ситуація у СК «Таврія» (Сімферополь) була критичною.

…Нижче вашій увазі запропонована низка коментарів людей, які мають стосунок до кримського клубу. Однак головні коментарі дали нам двоє осіб, які, скажімо так, перебувають поблизу «Таврії» (причому один із них — понад півстоліття), знають обстановку ізсередини, проте розмовляти «на диктофон» відмовилися. Лише дані повідомили — страшні, без жодного перебільшення. Отож особа № 1 сказала: «У «Таврії» сьогодні — повна, велика, всепоглинаюча д…па. Якщо конкретніше — грошей, як таких, немає, й клуб близький до банкрутства…». Своєю чергою, особа № 2 повідомила, що: «У випадку, якщо не станеться дива, навесні кримчани не гратимуть у ПЛ…»

То як, у Криму вже «приїхали»?

Юрій Васюков, генеральний директор «Таврії»:

— Вважаю, що журналісти дещо роздмухали ситуацію. Насправді ж, нічого страшного не сталося. Так, наразі команда перебуває в Криму, в Поштовому, проте це відповідає логіці підготовки до сезону: після відпустки, тобто після відпочинку футболістів, має настати етап їхнього втягування в робочий процес, чим ми нині й займаємося на своїй базі. А збори в Туреччині будуть. Незабаром… Коли саме? Ось, із дня на день очікуємо, щоби для нас відкрилося трансферне вікно — тоді ми й вирушимо на Малу Азію, причому не просто так, а з новачками. Кажучи, що для нас «відкриють трансферне вікно», маю на увазі позитивне рішення в нашій справі з ФІФА — воно, за моїми даними, має з’явитися з дня на день… Чутки про зникнення клубу? Такого не буде, бо не може бути! Я не думаю, що наші інвестори, засновники залишать нас напризволяще. (Після паузи.) А навіть якщо відмовляться від нас, обов’язково знайдеться хтось, хто підставить плече СК «Таврія», адже він — значимий для українського футболу клуб!

Олег Лужний, головний тренер «Таврії»:

— А чому ви до мене звертаєтеся? Адресуйте свої запитання нашим керівникам: моя ж справа — готувати футболістів, а відповідати, чому там не так і те не зовсім правильно, — не моя парафія. Права такого не маю. Чому не поїхали, чому нікого не купуємо… Прийде час — усе розповім. Але не тепер.

Володимир Єзерський, захисник «Таврії»(єдиний гравець, який погодився на коментар):

— Ну, що можу сказати? Ці запитання (чи виплатили гравцям «Таврії» заборгованість і яка подальша доля клубу. — В. Б.) маєте задавати нашому керівництву, можливо, нашому тренерському штабу, однак точно не мені, гравцеві. Я тренуюся, ось щойно завершилося чергове заняття (розмова відбулася в середу після обіду. — В. Б.), тобто виконую все те, що мушу, відповідно до свого фаху. А щодо іншого… У нас — усе гаразд, команда готується до весни наповну. Про дов­колишній «антураж» намагаємося не думати.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения