Главная Украинские Favbet Лига Ігор Дедишин: "Пропонували за трансфер Кожанова 3 мільйони доларів"
^

Ігор Дедишин: "Пропонували за трансфер Кожанова 3 мільйони доларів"

456
Ігор Дедишин: "Пропонували за трансфер Кожанова 3 мільйони доларів"
Фото - fckarpaty.lviv.ua

Окрім того, що клубне керівництво ознайомило уболівальників з планом заходів на 2013 рік, генеральний директор «Карпат» Ігор Дедишин відповів на запитання журналістів щодо трансферної політики та нового стадіону.

- На сьогодні жодних документів з «Ареною Львів» не підписано. Наразі ведуться переговори. Ми б з радістю грали на новому стадіоні, однак є ціла низка моментів, пов’язаних з його експлуатацією. Безперечно, «Арена Львів» – стадіон сучасний та комфортабельний, на його будівництво було витрачено багато грошей. Відповідно, утримання такої арени передбачає, за моїми підрахунками, близько 20 мільйонів гривень в рік. Тоді як бюджет «Карпат» затверджений з таким розрахунком, що ми гратимемо на «Україні». Є ще багато питань щодо того, як «Арену Львів» здавали в експлуатацію. Ми не хочемо відповідати за можливі негативні моменти, пов’язані з новим стадіоном, – розповів Ігор Дедишин.

Щодо резонансної інформації про Дениса Кожанова скажу наступне. Ми зробили пропозицію «Шахтарю», в якій пропонували викупити трансфер гравця за три мільйони доларів. Наші тренери та керівники вважали за доцільне бачити Дениса в команді. Ліміт та конкуренцію ще ніхто не відміняв. Ми провели переговори з Денисом та його агентом і про все домовилися. Однак донецький клуб дав нам негативну відповідь і, як ви знаєте, Кожанов поїхав у Севастополь».

На гравців, які поїхали на збори, тренерський штаб розраховує. Коментувати безпідставні чутки про масовий розпродаж, тим паче гравців з українським паспортом, я не вважаю за потрібне. Щодо гравців, які не поїхали в Туреччину, то вони шукають собі нові команди. Дехто, на кого ми розраховуємо, але вони наразі не можуть скласти конкуренцію іншим гравцям, очевидно, підуть в оренду на півроку чи на рік, – підсумував генеральний директор «Карпат».

Оцените
Поделитесь
Перейти ко всем статьям

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме