Андрій Несмачний: "На даний момент Ребров – оптимальний варіант для "Динамо"

Андрій Несмачний: "На даний момент Ребров – оптимальний варіант для "Динамо"

171
Андрій Несмачний: "На даний момент Ребров – оптимальний варіант для "Динамо"
Фото - championat.com

Колишній гравець київського «Динамо» Андрій Несмачний прокоментував звільнення Олега Блохіна та розповів, кого він бачить на пості головного тренера київського клубу в майбутньому.

- Як Ви прокоментуєте відставку Олега Блохіна?

- Президент сказав, якщо немає результату, не виконано жодне з поставлених завдань, то далі не може бути співпраці. Тут це природньо і логічно – такий клуб, з такою трансферною кампанією. Велику суму було викладено за трансфери, які були необхідні головному тренеру. Тому в прийнятті цього рішення – все логічно.

- Сергій Ребров справиться з покладеними на нього обов’язками в.о. головного тренера до кінця сезону?

- Звичайно, справиться. Я взагалі за те, щоб давати можливість нашим тренерам, «динамівського» виховання. Нехай в тренерській роботі в нього й немає досвіду, зате є досвід роботи з різними спеціалістами: починаючи з Лобановського, в «Тоттенхемі», при Бердиєві коли він був. В нього європейська, сучасна точка зору на футбол, він молодий та хоче себе реалізувати як тренер. Тому думаю, що він здатен розвиватись в цьому напрямку і з нього вийде непоганий наставник. Йому потрібно допомагати, не мати високих очікувань від матчів, котрі залишились. На даний момент Ребров – оптимальний варіант для «Динамо» Київ.

- Кого Ви бачите в майбутньому головним тренером «Динамо»?

- Можна перебирати різні кандидатури, дискутувати на цю тему, але я давно вже говорив, що потрібно давати можливість своїм. Є Юрій Калітвінцев… Так, потрібно зачекати на результат. А то ми запрошуємо іноземного тренера за великі гроші і йому все одно потрібен час, щоб створити команду. Потрібно дати можливість своїм. Реброву, наприклад. Дайте йому 2-3 роки, а потім будемо говорити що і як. Не потрібно дивитись на Захід, що хтось прийде і все змінить.

Розглядають кандидатуру того ж Бердиєва. Ніхто не сумнівається в його кваліфікованості, але в нього зараз теж не все виходить. Така ж ситуація була з Газаєвим – він колись вигравав Лігу Європи, але це було колись. Футбол не стоїть на місці і тренер теж не повинен стояти на місці, повинен розвиватись. Нехай Ребров попрацює 2-3 роки. Я впевнений, що в нього вийде не гірше, ніж в тих тренерів, що були до нього. Дорогу – молодим, сучасним тренерам.

- Чи є ще шанс в «Динамо» зачепитися за Лігу чемпіонів?

- Шанси завжди є. Навіть якщо теоретичні. На сьогодні, будемо відверті, в «Динамо» є певні проблеми і шансів на місце в Лізі чемпіонів дуже мало. Гра з «Шахтарем» це показала. Говорять – кілька гравців основи випали, але це київське «Динамо». Має бути два рівноцінні склади, а якщо два гравці випадає і немає їх ким замінити, то це говорить про кваліфікацію тих гравців, котрі потрапляють до 18-ти.

- Ходять чутки, що Ленс, Мбокані та Беланда по завершенні сезону можуть покинути клуб. З чим це пов’язано?

- Гравці приходили під певні завдання, мали певні фінансові умови. Футболіст, який хоче рости у футболі, хоче перейти на більш високий рівень і розуміє, що граючи в чемпіонаті України цього не досягнути. А якщо вони ще й граючи в УПЛ залишаються без єврокубків, то їм немає сенсу тут залишатись. Гравці національних збірних завжди мають бути в полі зору тренера, знаходитись на високому рівні, а цього рівня немає і вони можуть залишитись без виступів за збірну. Це теж б’є по їхніх амбіціях. Вони хочуть піти туди, де їх помітять і вони будуть прогресувати. Без єврокубків, граючи в ЧУ – це неможливо. Ти постійно виступаєш проти команд, в яких десять чоловік стоять біля своїх воріт і відбиваються…

- Якби Вам особисто запропонували очолити київське «Динамо» - погодилися б?

- Звісно, ні. Немає досвіду роботи, потрібно ліцензію отримати, а в мене її немає. І бажання тренувати немає. Тому, якщо на щось згоджуватись, потрібно мати бажання і бути до цього готовим. А в мене немає ні того, ні іншого.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров