Мирон Маркевич: "Є перемовини із закордонними клубами"

Мирон Маркевич: "Є перемовини із закордонними клубами"

165

Автор:
Мирон Маркевич: "Є перемовини із закордонними клубами"
Фото - FootBoom.com

Екс-тренер «Металіста» Мирон Маркевич в інформаційно-аналітичній програмі «Мова футболу» розповів, чим нині займається, та про свої тренерські плани на майбутнє.

- Мироне, Богдановичу, в цей неспокійний час, де ви, чи все з вами гаразд, та чим займаєтеся?

- Зі мною все нормально. Я у Львові. Займаюсь своєю школою. Зараз я на тренуванні дітей (інтерв’ю відбулося вчора о шостій годині вечора – прим.). Та що, життя іде, заодно і відпочиваю. Активний відпочинок, будемо так говорити.

- Як ваш настрій?

- Міг би бути кращим. Зараз ситуація в країні не така проста, тому, я думаю, що не тільки я хвилююся, а й всі люди.

- Те, що футбол відновився, це також підтримує тих людей які люблять футбол, які ним живуть. Це все ж таки велика подія. В такий час і відновлюється чемпіонат України.

- Так, важливо те, що відбувся тур повністю. Це вже обнадійливо. Футбол об’єднує людей. Дай Бог, щоб від футболу все пішло і далі, щоб усі люди об’єднались і у нас була одна держава.

- Ви в суботу ходили на матч «Карпати» - «Волинь»?

- Так, я ходив на матч, також дивився гру «Металіста» з «Говерлою».

- Що скажете про «Металіст»?

- Команда непогано виглядала, досить мобільно. На жаль не забили, хоча моментів було достатньо. Моментами дуже непогано команда грала. Був момент коли потрібно було посилити атаку, але на жаль на лавці тільки захисники сиділи, тому зрозуміло, що було важко підсилити гру.

- Зізнайтеся відверто, ви домовлялися з Ігорем Рахаєвим, якщо він вам раптом подзвонить, або під час матчу, або пізніше, ви будете відповідати? Чи була така домовленість?

- Ні, в нас ніяких домовленостей не було. Хоча він мені сьогодні телефонував два рази і я з ним спілкувався, але ні перед грою, ні під час гри, ми не розмовляли. Я не думаю, що йому потрібна допомога. Він працював зі мною довгий час і знає всі мої ходи, напевно, щось буде своє добавляти. Так, що я бажаю тільки успіхів йому і команді.

- Напевно ви бачили як зіграв Марко Девіч. Що скажете з цього приводу?

- Він там лідер. Я дивився дві гри «Рубіна». В першій грі він, може, десь трошки приглядався, а в другій вже відчув більшу впевненість: і гол забив і передачу віддав. Так, що я радий за нього.

- Всі переживали за Папу Гуйе. Те що він зробив у карному майданчику. Це в нього завжди так було. Такий футбол і дриблінг?

- Завжди такого не було. Папа залишається лідером команди. Він дійсно хороший футболіст і людина. В кожного бувають помилки. Він набагато більше зробив доброго і хорошого в команді. Але він виправився через 10 хвилин і був душею команди, навіть при тому, що помилився.

- Тобто, як капітана його будуть слухати?

- Думаю, що так. Він людина розумна і футболісти будуть його слухати і поважати.

- Можливий такий варіант при якому Ярославський повернеться в «Металіст»?

- Це в нього краще запитати. Я не можу за нього відповідати.

- Ви ж підтримуєте з ним зв’язок?

- Про «Металіст» ми з ним не спілкувались. Свою обіцянку він виконає, побудує мені в школі трибуну на 700 глядачів. Ми зараз про це з ним говоримо. Він мені допомагає в моїй діяльності тут в школі.

- В останньому інтерв’ю ви казали про грошові борги і говорили куди їх потрібно направити. Це вже сталося, чи ні?

- Це вже сталося. Там вже гроші роздають. Вже телефонували з дитячої лікарні і дякували. Я ніколи не думав, що там навіть крісел немає. Чи в школі - діти їдять стоячи, то для мене була новина. Ну, зараз і крісла купили. Там є люди які стараються найбільше тим, що потребують допомогти. Так, що все нормально.

- Це в Харкові?

- Так.

- Чи є в «Металіста» шанси поборотися за найвищі місця в цьому чемпіонаті?

- Якщо Бог буде милувати і не буде травм, помилок суддів, карток, щоб ніхто не пропускав поєдинки, той склад, що грав з «Говерлою» може поборотися за місце в трійці. А якщо не дай Бог будуть травми, вилучення, чи так як суддя помилився, то буде важко.

- Чи може таке статися, що ви повернетесь в «Металіст»?

- Ніколи не говори ніколи. Побачимо, як воно надалі все буде. Якщо чесно, то я скучаю за Харковом. Були класні дев’ять років. Ми зробили щось для міста і я з радістю виходив на той стадіон, який завжди був повний і вболівальники… Я того, звичайно, ніколи не забуду. Час покаже як воно далі буде.

- Напевно в такого тренера є багато пропозицій. Ви зараз берете творчу паузу і відпочиваєте?

- До літа – так.

- Може хтось вас запрошував до іншої команди?

- Є перемовини, але тільки із закордонними клубами. З українськими клубами у мене не було ніяких контактів. Але поки що ніякої конкретики.

- Скажіть, щось людям у цей нелегкий для України час.

- Всім розуму і терпіння. Я чоловік заходу. Дев’ять років проживав у Харкові, майже три роки у Запоріжжі, жив у Кривому Розі і всюди зустрічав тільки позитивних і хороших людей. Напевно, всім вистачить розуму, щоб це все зберегти і щоб не було ніякої ворожнечі. І я сподіваюсь, що все у нас буде добре.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров