Ігор Дедишин: "Офіційно по Лукасу надійшли пропозиції від ПАОКа, "Депортіво" та "Люцерна"
^

Ігор Дедишин: "Офіційно по Лукасу надійшли пропозиції від ПАОКа, "Депортіво" та "Люцерна"

421
Ігор Дедишин: "Офіційно по Лукасу надійшли пропозиції від ПАОКа, "Депортіво" та  "Люцерна"

Генеральний директор львівських "Карпат" Ігор Дедишин розповів про ситуацію з Лукасом.

"Зараз гравець знаходиться у Львові. Він працює за індивідуальною програмою. Ми забезпечуємо йому умови згідно контракту. Офіційно можу заявити, що гравець відсутній на третіх тренувальних зборах не через відмову підписувати новий контракт, а виключно з ініціативи тренера", - розповів Дедишин.

"Він молодий. Можливо є підвладним впливу. Агент завжди кудись його сватає. Він дозволив собі вести переговори з ПАОКом, "Олімпіакосом", "Вольсбургом", "Динамо", "Спартаком". Офіційно в клуб надійшли пропозиції від ПАОКа, "Депортіво" та швейцарського "Люцерна". ПАОК пропонував за гравця 800 000 євро, а варіант зі швейцарцями відпав оскільки сам гравець не хотів переходити у "Люцерн". "Депортіво" ж пропонувало 75 000 євро за оренду на півроку. Зважаючи на те, що через півроку гравець зможе підписати контракт з іншим клубом нам це невигідно", - додав Дедишин.

"У нього контракт до 31 грудня 2013 року. Ми будемо наполягати, щоб він виконав умови контракту до кінця. Наразі він є гравцем "Карпат". Якщо він зрозуміє свою неадекватність поведінки і вибачиться перед командою, будемо далі сідати і розмовляти", - підсумував генеральний директор "зелено-білих".

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме