Олександр Слободян: "Ніяких планів щодо "Арсеналу" ми взагалі не мали"

Олександр Слободян: "Ніяких планів щодо "Арсеналу" ми взагалі не мали"

205
Олександр Слободян: "Ніяких планів щодо "Арсеналу" ми взагалі не мали"

Екс-президент «Оболоні» Олександр Слободян купувати місце в прем’єр-лізі не збирається.

— Олександре В’ячеславовичу, останнім часом поширювалися чутки про те, що нібито колишній інвестор ФК «Оболонь» — однойменний пивний концерн — робив спроби купити місце в прем’єр-лізі в київського «Арсеналу» під майбутній проект «Оболонь-Бровар»…

— Жодних спроб ми щодо цього не робили, тож інформація про це — не більш, ніж чиїсь інсинуації. Ніяких планів щодо «Арсеналу» ми взагалі не мали.

— Звідки ж тоді ця інформація й кому, на ваш погляд, вигідно її поширювати?

— Можливо, це вигідно тим, хто хоче продати «Арсенал», не знаю. Заводу «Оболонь» це не потрібно. Виробничій структурі не прос­то зараз узагалі виживати, а щоб ще й брати такі дорогі проекти — то тим паче складно. До того ж, кому хочеться брати на себе чужі борги та зобов’язання?

— Тим не менш, футбольний проект під назвою «Оболонь-Бровар» у вас уже є. На якій він стадії?

— Ми розвиватимемо дитячо-юнацький футбол, утримуватимемо футбольну школу «Оболонь-Зміна». Також у планах — заявити команду на аматорську першість. Принаймні до цього прагнемо.

— А як щодо перспектив заявитися до другої ліги?

— Може, колись.

— Раніше говорилося про те, що з першолігової «Оболоні» до вашого колективу можуть перейти кілька футболістів…

— По-перше, це теоретично можливо, якщо футболісти матимуть статус вільних агентів, бо просто так перейти з однієї структури в іншу вони не можуть, а спеціально купувати ми не збираємося. По-друге, треба ж враховувати, що «Оболонь» — це перша професіональна ліга, а «Оболонь-Бровар» — це аматори. Чи захочуть вони змінювати рівень — питання. Якщо якісь гравці виявлять бажання грати в нас, то чому б і ні? Тим більше, якщо це гравці, яких ми по «Оболоні» знали.

— Серед футбольних проектів, які спонсорувало ПАТ «Оболонь», було й хмельницьке «Динамо». Чи продовжуватиметься й надалі співпраця з подолянами?

— У Хмельницькому є керівники області, міста. Думаю, це питання треба адресувати їм.

— Вони не хочуть бачити столичний пивзавод одним із інвесторів клубу?

— Та ні, так питання не стояло. Є стадіон і тренувальні поля в Києві. Відтак немає сенсу говорити про хмельницьке «Динамо». Торік ми допомогли фінансово команді, але сподівалися, що за той період знайдуться додаткові інвестори. Очікували, що до підтримки «Динамо» долучиться й керівництво області та міста. Але досі нічого такого не спостерігається. Питання: потрібен місцевій владі цей клуб чи ні? Тому й адресую ваше запитання до тамтешніх владних структур.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
 • Еще совсем недавно Слободян говорил о второй лиге. Видимо пиво стали плохо покупать.))))

  0+ 0- 0
  +-
  Che Guevara
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Букмекер месяца
  Рейтинг Букмекеров