Офіційно. Рішенням КДК ФФУ скаргу "Металіста" відхилено
^

Офіційно. Рішенням КДК ФФУ скаргу "Металіста" відхилено

510
Офіційно. Рішенням КДК ФФУ скаргу "Металіста" відхиленоУ четвер, 17 жовтня, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу прийняв ряд рішень, які стосуються клубів Прем’єр-ліги, першої та другої ліг, а також футзальної Екстра-ліги.

КДК ФФУ постановив відхилив скаргу ФК «Металіст» (Харків) на Постанову Дирекції «Прем’єр-ліги» №29 від 7 жовтня 2013 року з питання «Про припинення матчу 12-го туру чемпіонату «Дніпро» (Дніпропетровськ) − «Металіст» (Харків)», відповідно, рішення Дирекції залишається без змін. Питання про неправомірні дії вболівальників «Дніпра» та «Металіста» КДК ФФУ розгляне після того, як цей матч буде дограний.

На 5 тисяч гривень оштрафовано головного тренера «Севастополя» Г. Орбу за порушення вимог пункту 9 статті 15 Регламенту змагань ПЛ (щодо обов’язкового рукостискання головних тренерів команд до та після закінчення матчу) 6 жовтня 2013 року після закінчення матчу 12-го туру чемпіонату з маріупольським «Іллічівцем».

До ужгородської «Говерли» застосовані фінансові санкції у розмірі 12,5 тисяч гривень за скандування нецензурних виразів вболівальниками команди на стадіоні «Авангард» в Ужгороді під час матчу 12-го туру чемпіонату U-21 з дніпропетровським «Дніпром».

25 тисяч гривень штрафу має сплатити сімферопольська «Таврія» за неправомірні дії вболівальників на стадіоні «Локомотив» у Сімферополі під час матчу 12-го туру чемпіонату з полтавською «Ворсклою».

На 12,5 тисяч гривень оштрафовано одеський «Чорноморець» за скандування нецензурних виразів вболівальниками команди на стадіоні «Чорноморець» в Одесі під час матчу 12-го туру чемпіонату з луцькою «Волинню».

За навмисний удар суперника, який не володів м’ячем, після зупинки гри 29 вересня 2013 року у матчі 14-го туру чемпіонату другої ліги з криворізьким «Гірником» гравця білоцерківської команди «Арсенал-Київщина» А. Пилипенка дискваліфіковано на три матчі.

На два матчі відсторонено футболіста краматорського «Авангарду» Я. Ямполя за удар суперника ногою у боротьбі за м’яч 11 жовтня 2013 року у матчі 14-го туру чемпіонату першої ліги з командою «Суми».

За небезпечний напад на суперника, який володів м’ячем, з вірогідністю нанесення травми 9 жовтня 2013 року у матчі 16-го туру чемпіонату другої ліги з дніпродзержинською «Сталлю» футболіст новокаховської «Енергії» Є. Цвик отримав заборону грати у двох наступних матчах команди. За вихід на поле і використання нецензурних виразів на адресу арбітра під час цього ж матчу головного тренера «Сталі» В. Мазяра відсторонено на один матч та оштрафовано на одну тисячу гривень.

Один матч також пропустить головний тренер «Полтави» І. Близнюк за словесну суперечку з вболівальниками та систематичну незгоду з рішеннями арбітра 5 жовтня 2013 року у матчі 13-го туру чемпіонату першої ліги з армянським «Титаном».

За використання нецензурних виразів на адресу арбітра у перерві матчі 14-го туру чемпіонату першої ліги «Полтава» - «Геліос» (Харків) президенту полтавського клубу Л. Соболеву заборонено відвідування чотирьох наступних матчів команди та оштрафовано на 15 тисяч гривень.

За поштовх суперника руками після зупинки гри 2 жовтня 2013 року під час матчу 11-го туру чемпіонату U-19 «Металург» (Донецьк) − «Металіст» (Харків) футболіста донецької команди Є. Лугового дискваліфіковано на два матчі. Таке ж покарання винесено і гравцеві харківської команди Д. Бурковському (порушення допущено під час цього ж матчу).

Хмельницькому «Динамо» зараховано технічну поразку з рахунком 0:3 та оштрафовано за неявку на матч 15-го туру чемпіонату другої ліги з криворізьким «Гірником», який мав відбутись 4 жовтня 2013 року. Відповідно, «Гірнику» зараховано технічну перемогу з рахунком 3:0.

Два матчі дискваліфікації отримав футболіст команди «Єнакієвець» Борхес Фонсека Кайя Джуніор за удар суперника рукою у боротьбі за м’яч 29 вересня 2013 року у матчі чемпіонату Екстра-ліги з луганською «ЛТК».

За нецензурні висловлювання на адресу арбітра 12 жовтня 2013 року у матчі чемпіонату Екстра-ліги «Локомотив» (Харків) − «Ураган» (Івано-Франківськ) гравця івано-франківської команди І. Макаєва відсторонено на три матчі.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме