Тарас Пучковський: "Хотів забити, але не вийшло"
^

Тарас Пучковський: "Хотів забити, але не вийшло"

515
Тарас Пучковський: "Хотів забити, але не вийшло"

У матчі проти латвійської «Юрмали» Тарас Пучковський міг відкривати рахунок вже у першій атаці «Карпат». Увірвавшись до штрафного майданчика, форвард на силу пробив, але м’яч влучив у перекладину...

– Звичайно, я хотів забити, але не вийшло. Може бив на високій швидкості, не знаю. Загалом проти «Юрмали» було непросто грати в тих моментах, коли вони притискалися до своїх воріт. Не відкриєшся ніяк, бо вони дуже щільно грали, але попри те, що то були останні години наших зборів, в фізичному плані ми почувалися непогано. Напевно, ми десь 70% ігрового часу контролювали м’яча.

– Однак ти зіграв лише перший тайм...

– Так, зазнав незначного ушкодження. З лікарями поговоримо, визначимо як провести відновлення. Думаю, що це спазм, за кілька днів буду в порядку.

– У Словенії на зборах ти вперше. Що тобі запам’яталося?

– Ми багато бігали (сміється). А якщо серйозно, то тут прекрасні гори, ми жили на висоті, де були створені усі умови для тренування та матчів. Зі спарингів мені найбільше запам’ятався матч проти «Марібора», в якому я забив переможний м’яч. Кополовець подавав зі штрафного, а Пластун мене трішки підштовхнув, щоб мені було легше пробити головою. Кімната зіграла – ми з Мішою жили в одному номері і двоє вийшли на заміну.

– Як ти гадаєш, які в тебе шанси закріпитися в основному складі?

– Шанси є в кожного. На 100 відсотків зараз ніхто не може сказати основний склад. Вирішувати будуть тренери.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме