ФК "Волинь" вимагає змінити місце проведення матчу 1-го туру
^

ФК "Волинь" вимагає змінити місце проведення матчу 1-го туру

610
ФК "Волинь" вимагає змінити місце проведення матчу 1-го туру

16 липня ФК «Волинь», дбаючи про безпеку гравців та вболівальників команди, зважаючи на складну, а часто і небезпечну ситуацію, що склалася у східних регіонах України та проведенням АТО у Луганській та Донецькій областях, звернувся із відповідними листами до керівництва «Іллічівця» та Прем`єр-ліги. Зважаючи на реальну загрозу життю та здоров`ю делегації клубу, "Волинь" повідомила про неможливість проведення матчу 1 туру чемпіонату України 2014-2015 рр. "Іллічівець" - "Волинь" у Маріуполі. Було запропоновано провести гру на нейтральному полі або безкоштовно для маріупольської команди на стадіоні «Авангард» у Луцьку.

Але 17 липня ФК «Волинь» отримав листа від ФК «Іллічівець» про те, що матч 1-го туру «Іллічівець» - «Волинь» відбудеться 26 липня о 17.00 в Маріуполі. Реакції з Прем`єр-ліги на звернення клубу не було.

Крім того, у ЗМІ з`явилася інформація про гарантування безпеки «маріупольською міліцією». Це також викликає у нас певну недовіру, адже ніхто не береться гарантувати безпеку під час подорожі до Маріуполя.

ФК «Волинь» сьогодні звернувся до президентів ФФУ Анатолія Конькова та УПЛ Віталія Данилова із вимогою провести матч в іншому місці. Позиція клубу: «Волинь» готова зіграти або на нейтральному полі, або ж безкоштовно надати для матчу свій стадіон «Авангард» у Луцьку. Якщо ж рішення про проведення матчу на стадіоні у Маріуполі буде підтверджене, «Волинь» завчасно інформує, що не прибуде на цей матч.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме