Сефер Алібаєв: "Волинь" провела один гідний матч"
^

Сефер Алібаєв: "Волинь" провела один гідний матч"

406
Сефер Алібаєв: "Волинь" провела один гідний матч"

Агент ФІФА Сефер Алібаєв - про минулий сезон луцької «Волині»

Мушу одразу відкинути всі розмови, ніби біди лучан - од перебоїв із фінансуванням. Раджу читачам "УФ" особливо не зважати на сучасних вітчизняних гравців, бо вони переважно є зажерливими людьми й надзвичайно переоціненими футболістами!

Тобто коли ви чуєте, мовляв, ми погано граємо, бо нам півроку не платять, не зважайте: ці добродії отримують мінімум 20000 доларів на місяць… Тобто проблеми "Волині" не у відсутності грошей, а у відсутності внутрішньокомандної дисципліни: для мене очевидно, що лучани розвалилися самовільно, бо так вирішили, а жоден наставник не зумів згуртувати їх.

І не було в них "хорошого відрізку": вважаю, що за увесь сезон "Волинь" провела один гідний матч - домашній проти "Дніпра", натомість у всіх інших випадках, коли набирали очки, щастило або… виходило так, що в лучан та їхнього суперника ніби однакова кількість свистків за гру, проте в одному випадку свистіли у центрі поля, а в іншому - поблизу штрафного…

Кварцяний є для них ідеальним варіантом: з’явиться дисципліна, натомість 13-е місце він і з таким складом без проблем посяде.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме