Президент ФК "Волинь" через суд вимагає зарплату
^

Президент ФК "Волинь" через суд вимагає зарплату

556
Президент ФК "Волинь" через суд вимагає зарплату
Фото - volynnews.com


Упродовж двох днів – 12 і 13 червня – справу за позовом Столяра до ТзОВ «ФК «Волинь» про стягнення заробітної плати та моральної шкоди розглядала колегія суддів судової палати із розгляду цивільних справ Апеляційного суду Волинської області.

Зокрема, Василь Столяр вимагав стягнути із клубу 200 тисяч гривень заробітної плати за вісім місяців 2012 року та 50 тисяч гривень моральної шкоди. Представник відповідача Олег Пантія позов заперечив у повному обсязі.

Як з’ясувалося, відповідно до статуту президент клубу є ледь не «англійською королевою». По суті, за ним залишили тільки представницькі функції, та й то за дорученням зборів засновників. Згідно зі штатним розписом, посадовий оклад президента ФК «Волинь» становить 25 тисяч гривень щомісяця.

Пантія заявив, що Столяр нібито не з’являвся на роботу. Через це йому за весь цей час фіксували прогули та складали відповідні акти. Однак до дисциплінарної відповідальності виконавчий орган клубу чомусь президента не притягував, хоч, за версією відповідача, той прогулював роботу вісім місяців.

Своєю чергою, Василь Столяр запевнив, що окремі із цих актів – сфальшовані. Мовляв, на них стоять підписи посадових осіб футбольного клубу, які в той час були відсутні в Луцьку. Однак письмових доказів цьому поясненню Столяр суду не надав. «Це зафіксовано на відео центрального телебачення», – зазначив він.

Натомість, головуюча у справі суддя пояснила: «Ви говорите суттєві речі, але вони мають бути підкріплені допустимими доказами».

Окрім того, Столяр повідомив, що йому як засновнику товариства із часткою 25% не надають копій документів стосовно діяльності ФК «Волинь». Більше того, не відповідають навіть на листи.

Своєю чергою, представник відповідача переконував, що на письмові звернення реагували належним чином. Але чомусь відповіді надсилали на адресу Столяра, зазначену в установчих документах ТзОВ, а не на ту, яка значилася на конвертах листів.

Зрештою, Апеляційний суд Волинської області відмовив у задоволенні апеляційної скарги президента футбольного клубу та залишив у силі рішення Луцького міськрайонного суду. А той відмовив у задоволенні позовних вимог Столяра.

Ухвала Апеляційного суду набрала законної сили з моменту проголошення, але може бути оскаржена в касаційному порядку.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме