Володимир Безсонов: "Відповісти, потрібно чи ні звільняти Рамоса, не можу"

Володимир Безсонов: "Відповісти, потрібно чи ні звільняти Рамоса, не можу"

117
Володимир Безсонов: "Відповісти, потрібно чи ні звільняти Рамоса, не можу"
Фото - dynamo.kiev.ua
Попередник Хуанде Рамоса в «Дніпрі» відповідає на запитання про заяложену тему нібито ймовірного звільнення іспанця

— Володимире Васильовичу, нині вболівальниками та фахівцями активно обговорюється можливе розставання Хуанде Рамоса з «Дніпром». Зрозуміло, що це питання вирішуватиме керівництво клубу, але цікавить ваша думка з цього приводу.

— Прямо відповісти, потрібно чи ні звільняти іспанця, не можу. Маю на це зрозумілі причини, адже говорити такі речі не зов­сім коректно. Проте, вважаю, що «Дніпро» зразка осені (команда, що змітала зі свого шляху такі колективи, як ПСВ, «Наполі», «Динамо») відповідає на це запитання результатами й якістю гри. Проте «Дніпро» зразка весни більше розчаровував. Чому так сталося — не знаю. Можливо, футболістам не вистачило фізичних кондицій, а може, в тренера була закоротка лава для запасних. Думаю, всередині клубу знають краще.

— Коли Хуанде Рамос, приїхавши в Дніпропетровськ, обіцяв привести команду до чемпіонства впродовж чотирьох років свого контракту з клубом, ви йому повірили?

— Знаєте, коли приходить нова людина й щось обіцяє, то у футболі прийнято йому вірити. Отож мабуть, іспанцю теж усі тоді повірили. Та коли все перейшло від слів до справи, в нього не вийшло. Чому?.. Риторичне запитання.

— Гаразд, а які шанси нинішнього «Дніпра» з імовірним літнім підсиленням і на чолі з Хуанде Рамосом виконати обіцянку останнього?

— Ясна річ, що тут треба мислити не лише з позиції «Дніпра», а й Шахтаря», «Динамо» та «Металіста», яких потрібно буде залишити позаду себе. Аби судити про майбутнє, треба бути всередині клубу. Гадаю, перше, що треба зробити, підсилитися. Бо навіть попри високу якість гри осіннього «Дніпра», коли було помітно, за рахунок чого команда планує вигравати (і вигравала зрештою!), загалом — тренерську концепцію, філософію й тактику, з’ясувалося, що з цими гравцями виконати обіцянку, мабуть, не вдасться…

— Наскільки об’єктивні чи суб’єктивні, як ось суддівство, чинники заважали «Дніп­ру» поточного сезону?

— Я завжди говорив і скажу в цьому контексті, що причини треба шукати передусім у собі. Ось і все.

— Жодному тренерові після Євгена Кучеревського не вдалося посісти з «Дніпром» принаймні третю позицію. Наскільки це тренерська проб­лема загалом, і Хуанде Рамоса зокрема?

— Це не лише проблема тренера. Це комплекс причин. І в контексті іспанця, звісно, теж.

— Що втратить український футбол і «Дніпро», якщо Хуанде Рамос уже цього літа залишить нашу країну і дніпропетровський клуб?
— У мене є чітка позиція з цього приводу. Але я радше відповім так: без коментарів.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров