Рішення КДК: п’ять клубів Прем’єр-ліги оштрафовані на значні суми

Рішення КДК: п’ять клубів Прем’єр-ліги оштрафовані на значні суми

90
Рішення КДК: п’ять клубів Прем’єр-ліги оштрафовані на значні суми
Фото - ffu.org.ua

17 травня Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України прийняв ряд рішень, які стосуються клубів Прем’єр-ліги, Першої ліги та футзальної Екстра-ліги. Клуби мають сплатити чималі суми. Як завжди, більшість стягнень - через неправомірні дії вболівальників.

За демонстрацію вболівальниками «Говерли» банеру із зображенням кельтського хреста 27 квітня 2013 р. під час матчу 26-го туру чемпіонату України з київським «Арсеналом» ужгородський клуб має виплатити 50 тисяч гривень. У випадку рецидиву до клубу будуть застосовані більш жорсткі санкції.

Фінансові санкції у 75 тисяч гривень застосовані до полтавської «Ворскли» за неправомірні дії вболівальників 11 травня 2013 р. під час матчу 28-го туру з донецьким «Металургом».

125 тисяч гривень має сплатити ФК «Шахтар» за неправомірні дії вболівальників клубу на стадіоні «Донбас-Арена» 28 квітня 2013 р. до, під час та після закінчення матчу 26-го туру з харківським «Металістом».

За скандування нецензурних виразів вболівальниками «Динамо» під час матчу 24-го туру чемпіонату України із львівськими «Карпатами» 13 квітня 2013 р. київський клуб має виплатити 25 тисяч гривень.

За порушення Регламенту змагань Прем’єр-ліги щодо обов’язкової участі головного тренера та футболіста команди у флеш-інтерв’ю після матчу з «Зорею» київське «Динамо» оштрафоване на 5 тисяч гривень, а головного тренера команди Олег Блохіна попереджено про необхідність виконання Регламентних норм у подальшому.

Крім того, київський клуб має сплатити 37,5 тисяч гривень за використання піротехнічного засобу, демонстрацію банеру некоректного змісту та скандування образливого виразу вболівальниками на стадіоні НСК «Олімпійський» 27 квітня 2013 р. під час матчу 26-го туру чемпіонату України з дніпропетровським «Дніпром» та 40 тисяч гривень за використання вболівальниками піротехніки на стадіоні «Металіст» 4 травня 2013 р. під час матчу 27-го туру з харківським «Металістом». За використання піротехнічних засобів вболівальниками «Металіста» протягом того ж матчу харківський клуб сплатить штраф у розмірі 175 тисяч гривень.

Штраф за невиконання донецьким «Олімпіком» Регламенту ПФЛ щодо обов’язкової наявності прізвищ футболістів на ігровій формі складає 5 тисяч гривень. Крім того, донецький клуб зобов’язано привести ігрову форму у відповідність до Регламентних норм.

3 матчі дискваліфікації за нецензурні висловлювання на адресу арбітрів та неетичну поведінку під час та після закінчення матчу з краматорським «Авангардом» 11 травня 2013 р. отримав головний тренер чернівецької «Буковини» Вадим Заяць.

На нецензурні вирази на адресу арбітра 12 травня 2013 р. під час матчу з івано-франківським «Ураганом» трьохматчову дискваліфікацію отримав гравець футзальної команди «Кардинал-Рівне» Сергій Тригубець.

Гравець «Одеси» Андрій Лембер змушений буде пропустити 3 матчі за удар суперника руками під час матчу чемпіонату першої ліги з футзалу з ковельським «Аперкотом», який відбувся 21 квітня 2013 р.

теги: КДК ФФУ
Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 27
 • А чем кельты-то пговинились пегед миговым сообществом ?

  0+ 0- 0
  +-
  Tor-S
 • 537,5 тысяч гривен... Это капец...

  0+ 0- 0
  +-
  Андрей Фесун
 • Ответ на сообщение Tor-S -

  А чем кельты-то пговинились пегед миговым сообществом ?

  учи матчасть ))

  0+ 0- 0
  +-
  securon
 • А при чём здесь клубы??? Значит, если я пойду на Майдан и буду там ругаться матом, штраф заплатит Киевская гос администрация?? Где логика??? Этим должны заниматься органы власти и наказывать по гражданскому и уголовному кодексу

  0+ 0- 0
  +-
  foreva
 • Ответ на сообщение foreva -

  А при чём здесь клубы??? Значит, если я пойду на Майдан и буду там ругаться матом, штраф заплатит Киевская гос администрация?? Где логика??? Этим должны заниматься органы власти и наказывать по гражданскому и уголовному кодексу

  По регламенту клубы отвечают за поведение фанаов

  0+ 0- 0
  +-
  securon
 • В том что бы эти беспорядки продолжались заинтересованы те, кто от этого получает дивиденды - в виде штрафов естественно:)

  0+ 0- 0
  +-
  Пузач
 • За демонстрацію вболівальниками «Говерли» банеру із зображенням кельтського хреста ...

  ЭТИ "чудики" С КДК - хоть почитали, что он обозначает и его историю )))

  0+ 0- 0
  +-
  Pirate
 • 27-й тур - не розглядався? А, ну, зрозуміло - інакше би хорькам - "наступний матч без глядачів" (здається, ще в минулому сезону була умавна дискваліфікація за вбивство на трибуні...)... А тут - забіг парочки хорьків на поле під час матчу...

  Хоча - "все тихо ша"... - напевне, так і спустять на тормозах. Що хорьки, що кроти - нині однаково приблатньоні.

  0+ 0- 0
  +-
  А.Олексин
 • КРАТКО: Ке́льтский крест (Крест Святого Колумба) — равнолучевой крест с кругом. Является характерным символом кельтского христианства, хотя имеет более древние языческие корни. Символизирует солнце, воздух, землю и воду в единстве. Обозначает цикличность и замкнутость.

  ДЕТАЛЬНО: Кельтський хрест, іноді званий хрестом Іони або круглим хрестом. Коло символізує вічність. Цей хрест, який з'явився в Ірландії близько 8 століття, можливо походить від монограми з написаних по-грецьки перших двох букв імені Христа. Часто цей хрест прикрашається різьбленими фігурами, тваринними і біблейськими сценами, такими, як гріхопадіння людини або жертвоприношення Ісаака.

  Релігієзнавці вважають, що Кельтський хрест символізує поєднання Християнства (хрест) і язичництва (коло). Чотири руки хреста інтерпретуються як чотири елементи (земля, повітря, вогонь, вода), чотири напрямки компаса (північ, південь, схід, захід) або чотири частини людини (розум, дух, серце, тіло), в різних розведеннях і традиціях. Ймовірно, спочатку цей символ означав Язичницьке сонце, а пізніше був використаний римлянами для навернення в Християнство. За легендою, Кельтський хрест створив св.Патрік, обплівши лозою коло навколо Католицького хреста. Це мало зображувати Язичницьку богиню Сонця. Але Ірландські Католики трактують коло в Кельтському хресті як ореол Христа, або вічність і нескінченність любові Бога.

  Хто ж такі кельти і чи мають вони відношення до України?

  Давні кельти — група племен індоєвропейського походження, що в першому тисячолітті до н. е. мешкали на території Франції, Німеччини, Швейцарії, Австрії, Чехії, Іспанії, Північної Італії, Британії, Ірландії, частини Балкан, Західної України.

  Навіть серед стародавніх авторів не було остаточної згоди щодо назви, яку слід використовувати, говорячи про стародавніх кельтів. Римляни називали усі кельтські племена від атлантичного узбережжя до Малої Азії галлами (Galli). Лише для населення північної Галлії (суч. Франції) робилося виключення – їх називали белгами, хоча й не відокремлювали від основної маси населення країни. Греки, у свою чергу, називали їх кельтами або галатами.

  Достеменно відомо, що етнонім «галли» пов’язаний із давньоірландським gal – «лютий, відважний» (а зовсім не з латинським gallus «півень», як це часто стверджується у популярній літературі). Він зберігся у сучасних ірландській та шотландській мовах, які власне й називаються гельськими, а також у топоніміці. В Європі, на землях, де так чи інакше зафіксовано перебування стародавніх кельтів, збереглися численні назви, похідні від цього етноніму: Гелтахт в Ірландії, Галлія, як історична назва сучасної Франції, Галац, місто в Румунії, а можливо й Галичина в Україні.

  На сьогоднішній день достатньо точно встановлено хронологію проникнення кельтів на українські терени. Їх перші озброєні загони, які не залишали по собі значних слідів, з’явилися в українській частині Верхнього Потисся десь між 340 та 260 рр. до н. е., однак українські землі починають по справжньому цікавити кельтів з середини ІІІ ст. до н. е., в період коли середземноморські держави посилили тиск на кельтські племена, примушуючи їх шукати нові землі на півночі та сході. Саме тоді на території Закарпаття виникають довготривалі поселення та виробничі центри кельтської культури. Галіш-Ловачка, найбільше кельтське поселення Закарпаття, вважається найвіддаленішим на схід кельтським протомістом. Вивчена частина поселення (15 га) розташовувалася на північно-західній околиці сучасного м. Мукачева, на схилах гір Галіш та Ловачка. Окрім поселення на горах Галіш та Ловачка, увагу привертає кельтський металургійний центр, який займав бл. 25 км2 у заболоченій місцевості біля р. Ботар, лівого притоку р. Тиси. Виробничі пункти, розташовані на відстані 1-2 км один від одного, тягнуться від с. Ново Клиново до с. Черни. Тут було досліджено до трьох сотень залізоплавильних горнів. Ботарський район був одним з найбільших металургійних центрів Європи періоду раннього залізного віку. Його продукція обчислювалася десятками тон заліза й задовольняла не тільки потреби поселення Галіш-Ловачка, що знаходиться приблизно у 30 км від найбільшого скупчення горнів, але й виходила далеко за межі Закарпаття. Час розквіту кельтської культури на Закарпатті припав на ІІ – 1 пол. І ст. до н. е. – період найбільш інтенсивного розвитку матеріальної культури та соціальної організації кельтів у Європі. Близько 60 р. до н. е. племена даків, які захопили Верхнє Потисся, розгромили кельтські осередки на цій території.

  На Правобережній Україні кельтські предмети були знайдені щонайменше у 74 пунктах. Географічно більшість кельтських пам’яток розміщуються двома гніздами – у Верхньому Подністров’ї (Східна Галичина) та Середньому Подніпров’ї. Унікальним поки що залишається комплекс, досліджений Л. Крушельницькою у 1962 р. біля с. Бовшів, що в 11 км від м. Галич. Це була кельтська гончарня з виробництва кераміки. Перебування кельтів у Верхньому та Середньому Подністров’ї підтверджується також і писемними джерелами. Античний географ Клавдій Птолемей згадує у цій місцевості чотири кельтомовні урбаноніми (міста): Карродунон, Маетоніум, Вібантаваріум та Ерактон. Перший з них – Карродунон, – етимологізується виключно на кельтському ґрунті: від кельт. karr - «каміння» та dun- «фортеця». Клавдій Птолемей розміщувався це місто десь «вище Тіраса» (Дністра).

  Привертає увагу скупчення кельтських пам’яток на території Середнього Подніпров’я. Серед них присутні металеві прикраси та культові предмети (бронзова маска з с. Пекарі, біля Канева), поява яких може бути пов’язана з просуванням у Північне Причорномор’я галатів (грецька назва кельтів), згаданих у декреті Протогена.

  Риси кельтської культури, зокрема її південно-східного, балканського варіанту, досить виразно простежуються в зарубинецькій (ранньослов'янській) культурі. Вплив кельтських традицій проявився насамперед у поховальному обряді та ремісничому виробництві зарубинецької культури. У кельтів носії зарубинецької культури запозичили технології металообробки, деякі прийоми та способи гончарного виробництва, типи озброєння, знарядь праці та прикрас.

  На рубежі н. е. землі, заселені стародавніми кельтами були завойовані Римською державою, а їхнє населення асимільоване. З того часу «кельти», «галати» та «галли» поступово сходять зі сторінок історичних праць, а з кінцем античної епохи повністю зникають. Проте тільки для того, щоб отримати нове життя через тисячу років, коли в епоху Відродження європейські інтелектуали почнуть шукати витоки історії своїх народів.

  0+ 0- 0
  +-
  Pirate
 • Ответ на сообщение Pirate -

  За демонстрацію вболівальниками «Говерли» банеру із зображенням кельтського хреста ...

  ЭТИ "чудики" С КДК - хоть почитали, что он обозначает и его историю )))

  Ваще то "чудики" с КДК не сами до этого дотумкали. Это УЕФА.

  0+ 0- 0
  +-
  securon
 • Ответ на сообщение securon -

  Ваще то "чудики" с КДК не сами до этого дотумкали. Это УЕФА.

  ))) - все фан-движения - используют и всегда использовали его

  как символ ЕДИНЕНИЯ с КОМАНДОЙ!

  Он и является ТАКОВЫМ (исторически по факту!)

  Да ЕВРОПА - отжигает, не хуже НАШИХ )))

  0+ 0- 0
  +-
  Pirate
 • почему штрафы за отжиги провокато... тьфу ты! болельщиков, должны платить клубы я так и не понял))) ладно Блохин и Денисов - там все понятно) но в остальном то.... ниче не понял)

  0+ 0- 0
  +-
  umka
 • ... ужгородський клуб має виплатити 50 тисяч гривень.

  ВОТ СУТЬ - поднять сумму (якобы за пропаганду чего либо!)

  Выходит, если я пришёл на футбол в ГЕРБОМ УКРАИНЫ или ЭМБЛЕМОЙ КЛУБА - то я тоже попадаю под нарушение?

  ВЕДЬ я - ПРОПАГАНДИРУЮ ГОСУДАРСТВЕННОСТЬ либо ДАННЫЙ КЛУБ!??? )

  0+ 0- 0
  +-
  Pirate
 • Ответ на сообщение umka -

  почему штрафы за отжиги провокато... тьфу ты! болельщиков, должны платить клубы я так и не понял))) ладно Блохин и Денисов - там все понятно) но в остальном то.... ниче не понял)

  ВОТ СУТЬ - поднять сумму )))

  И с клуба, ЕЁ получить ЛЕГЧЕ! Чем судиться с гражданином Украины - доказывая в суде, что это НЕПРАВОМЕРНО! ;)

  0+ 0- 0
  +-
  Pirate
 • Ответ на сообщение Pirate -

  ВОТ СУТЬ - поднять сумму )))

  И с клуба, ЕЁ получить ЛЕГЧЕ! Чем судиться с гражданином Украины - доказывая в суде, что это НЕПРАВОМЕРНО! ;)

  Кхм, кагбэ никто никого не держит. Не устраивает регламент - не участвуйте в турнире, делов то ))

  0+ 0- 0
  +-
  securon
 • Ответ на сообщение securon -

  Кхм, кагбэ никто никого не держит. Не устраивает регламент - не участвуйте в турнире, делов то ))

  :)

  В точку!!!!!

  Напомнило старючий анекдот

  Приходит клиент с дамой в ресторан, просит официанта предложить, что-нибудь из меню

  Чтобы вечер запомнился ...

  Официант:

  Бой бокала - 10 рублей 2 шт.

  Бой тарелки бол. - 10 рублей 2 шт.

  Бой блюда - 10 рублей 1 шт.

  Бой ...

  ==========================

  ;)

  0+ 0- 0
  +-
  Pirate
 • Крім того, київський клуб має сплатити 37,5 тисяч гривень за використання піротехнічного засобу

  ...

  За використання піротехнічних засобів вболівальниками «Металіста» протягом того ж матчу харківський клуб сплатить штраф у розмірі 175 тисяч гривень.

  =================================

  От каждого - по способностям )

  Или имеется ПРЕЙСКУРАНТ (по-штучно?)

  0+ 0- 0
  +-
  Pirate
 • Ответ на сообщение Pirate -

  Крім того, київський клуб має сплатити 37,5 тисяч гривень за використання піротехнічного засобу

  ...

  За використання піротехнічних засобів вболівальниками «Металіста» протягом того ж матчу харківський клуб сплатить штраф у розмірі 175 тисяч гривень.

  =================================

  От каждого - по способностям )

  Или имеется ПРЕЙСКУРАНТ (по-штучно?)

  Вроде 500 грн за штуку...

  0+ 0- 0
  +-
  Андрей Фесун
 • Ответ на сообщение Андрей Фесун -

  Вроде 500 грн за штуку...

  Спасибо за ИНФО )

  175.000 : 500 = 350 единиц (піротехнічних засобів)

  ...

  Однако ХАРЬКОВ - реально ЗАЖИГАЕТ! :)

  0+ 0- 0
  +-
  Pirate
 • Ответ на сообщение Pirate -

  Спасибо за ИНФО )

  175.000 : 500 = 350 единиц (піротехнічних засобів)

  ...

  Однако ХАРЬКОВ - реально ЗАЖИГАЕТ! :)

  Меня всегда удивляло, как в том же Харькове, Киеве или Днепропетровске считают 122 было запалено, или быть может 139... Вот это как раз интересно :) Да и еще же дисконты должны быть...

  0+ 0- 0
  +-
  Андрей Фесун
 • молодчаги!

  Я то думаю, почему так маю, тепло как летом стало )

  А это други харьковчане - всю нашу страну обогрели ;)

  0+ 0- 0
  +-
  Pirate
 • Ответ на сообщение Андрей Фесун -

  Меня всегда удивляло, как в том же Харькове, Киеве или Днепропетровске считают 122 было запалено, или быть может 139... Вот это как раз интересно :) Да и еще же дисконты должны быть...

  Ну ДА

  Как постоянным клиентам!!! )))

  0+ 0- 0
  +-
  Pirate
 • Про кельтский крест вааще не понял.Прочитал внематочно и сосредодроченно,два раза,и не понял за что говзак оштрафовали))))

  0+ 0- 0
  +-
  стармих
 • Ответ на сообщение стармих -

  Про кельтский крест вааще не понял.Прочитал внематочно и сосредодроченно,два раза,и не понял за что говзак оштрафовали))))

  Надо БРАТЬ бабло - пока в ПЛ!!! )

  Потом, не скачаешь ;)

  ...

  Это тоже такой, своеобразный символ ЕДИНЕНИЯ с гранДами укр.футбола!!! :)

  0+ 0- 0
  +-
  Pirate
 • В кельтском кресте только я не вижу ничего предосудительного?

  0+ 0- 0
  +-
  Nicks
 • А чего Луческу за отказ давать интервью 2+2 не штрафуют?

  0+ 0- 0
  +-
  Nicks
 • раньше штрафовали за беспорядки на секторе, потом за фаера, потом за дым, сейчас за кельты, дальше больше, за баннеры, латинские буквы (а чо, их фошысты тоже использовали)...пошел уже маразм, имхо...так УЕФА еще никто сраку не лизал.

  0+ 0- 0
  +-
  Chester
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров