Анатолій Дем’яненко: "Коли будуть виплачені гроші — ніхто не каже"

Анатолій Дем’яненко: "Коли будуть виплачені гроші — ніхто не каже"

158
Анатолій Дем’яненко: "Коли будуть виплачені гроші — ніхто не каже"
Фото - Денис Руденко, FootBoom.com

Наставник «Волині» Анатолій Дем’яненко говорить про чималі борги по зарплаті.

Схоже, попередження головного інвестора лучан про те, що він згортає інвестування цього спортивного проекту, починають відлунюватися. На останній післяматчевій прес-конференції коуч команди на всю країну заявив про наявність перед футболістами, тренерами та технічним персоналом боргів із зарплатні аж за чотири місяці.

ЕКСКУРС В ІСТОРІЮ

2,5 місяця тому, коли з’явилася заява інвестора «Волині» компанії «Мантімус Коммершиал ЛТД» про припинення фінансування клубу, ми зверталися до експертів із проханням проаналізувати природу такого процесу. Тоді хоч і на правах інкогніто, але всі зійшлися в думці, що нові інвестори, які «близькі до групи «Приват», таки почали згортати свою фінансову діяльність, а таким собі тактичним ходом усі негаразди перевалили на колишнього (хоч і де-юре чинного) президента ФК Василя Столяра. Називалися й суми: 45 мільйонів гривень, які належить виплатити, за рішенням Лозаннського арбітражного суду, одному з інвесторів Денису Серебренникову, та 1 млн доларів компенсації за рішенням ФІФА колишньому воротареві Іссі Ндой. Вочевидь, тепер ці та інші проблеми гостро позначилися на безпосередніх учасниках футбольного дійства — тренерах і футболістах.

«НАМ НІЧОГО ВЗАГАЛІ НЕ КАЖУТЬ»

Як розповів у ексклюзивному коментарі головний тренер «Волині» Анатолій Дем’яненко, нині його самого та підопічних бентежить те, що причина, через яку зарплата не виплачується, їм не відома. «Психологічна ситуація від такого стану справ, зрозуміло, не найкраща», — зазначив Анатолій Васильович.

За словами тренера, проблема торкнулася його особисто та увесь штат працівників клубу. «Чотири місяці не отримують зарплату тренери, технічний персонал, лікарі», — говорить Дем’яненко. Окрім цього, залишається ще заборгованість перед футболістами з преміальних за минулий рік. На наше ж запитання, чи мав він із кимось із керівників конкретну розмову щодо цього, Анатолій Васильович повідомив, що всі розмови зводяться до одного — обіцянок, мовляв, гроші будуть: «В основному ведемо переговори з генеральним директором клубу пані Жуховицькою. Але коли будуть виплачені гроші — ніхто не каже».

Зізнався також пан Дем’яненко, що останні виїзди його команди не літаком, а потягом взаємопов’язані з нинішньою ситуацією. «Наприклад, на короткий збір до Криму ми теж добиралися наземним транспортом, — зазначив пан Анатолій. — Потім відчувалася втома від майже добового переїзду».

Із приводу обіцянки звернутися до ФФУ з відповідною заявою про ситуацію в клубі, то наставник лучан зазначив, що команда не відмовлятиметься від такої ініціативи. «Ми вже написали колективного листа до керівництва «Волині», не виключаємо, зовсім скоро подібні документи надійдуть до прем’єр-ліги», — сказав Дем’яненко.

А ЩО КЕРІВНИЦТВО?

Як повідомили нам у секретаріаті ФК, нині ні керівництво «Волині» загалом, ані генеральний директор ФК пані Євгенія Жуховицька не готові коментувати заяву головного тренера команди Анатолія Дем’яненка. Щоправда, є дві новини: по-перше, наразі відбуваються спільні наради керівників «Волині» з інвесторами, а по-друге, уже в найближчі день-два на клубному сайті буде оприлюднена офіційна позиція щодо вищезгаданої ситуації.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 2
 • "Кривбас" грає навіть голодний- і нормально-=

  а тут прям уже така трагедія= нічого страшного не трапилось

  пора уже забувати за професіоналізм- і переходити в любителі.

  все йде до того , що припиниться існування хорошо клубу в ПЛ.

  так і спасуть закарпацьку "Говерлу"

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • Коломойский распускает одноклассников :)

  0+ 0- 0
  +-
  Винни-Пухх
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров