Младен Бартулович: "Дніпро" дозволяє грати проти себе всім орендованим"

Младен Бартулович: "Дніпро" дозволяє грати проти себе всім орендованим"

74
Младен Бартулович: "Дніпро" дозволяє грати проти себе всім орендованим"

— Младене, неодноразово й президент, і тренер «Кривбасу» заявляли, що команда не має жодного турнірного завдання. Де в такому випадку знаходите мотивацію?

— У нас дуже дружний колектив, тому стараємося грати один за одного та за честь клубу. Як бачите, наразі нам це вдається. Що-що, а у відсутності мотивації й самовіддачі нам навряд чи може хтось дорікнути.

— Чотири очки в двох матчах — передбачуваний результат?

— Те, що ми ним дуже задоволені, факт. А щодо його очікуваності, сказати складно.

— Які головні чинники весняного успіху «Кривбасу» можете виокремити особисто ви?

— Гадаю, тут немає жодного секрету. Уся річ — у якісному тренувальному процесі взимку та підготовці до кожного конкретного поєдинку. Причому остання є всебічною, зокрема з тактичної точки зору. Ось і до наступного матчу готуємося за особливими рекомендаціями й планом.

— Яке значення мала нічия в Києві для наступного матчу, який склався для вас феєрично?

— Визначальне! Адже збори зборами, а ось справжні можливості в офіційних матчах уявити було складно. Нічия з «Динамо» надала нам упевненості й відповідальності, адже зіграти мусили не гірше. Та й мотивація, про яку ви згадували, підвищується, адже в такому випадку хочеться прогресувати.

— Тренер «Зорі» Юрій Вернидуб сказав після поразки своєї команди, що її обіграв один футболіст — Сергій Самодін. Думаю, ви не погодитеся…

— Частково погоджуся, адже Сергій справді показав хороший футбол і забив вирішальні м’ячі. Але, звісно, було би неправильно не відзначити всю команду.

— Олег Таран, як і гравці, не приховував емоцій після перемоги над луганцями. У роздягальні довелося почути фрази від тренера, мовляв, потрібно забути про цю перемогу, рухатися далі й серйозно налаштовуватися на наступний поєдинок?

— Ейфорія в нашій роздягальні панує після кожної перемоги (усміхається). Водночас, говорити нічого не треба, адже всі розуміємо, що на носі — наступний матч, і до нього потрібно розпочинати підготовку, принаймні психологічну, вже після фінального свистка попереднього поєдинку.

— «Дніпро» наклав якісь заборони щодо виходу на поле орендованих футболістів?

— Як правило, дніпропетровський клуб дозволяє грати проти себе всім орендованим. І наразі про жодні заборони також не повідомляв.

— Існує думка, що відкритий футбол проти «Дніпра» — злий жарт. Виходить, гра від оборони й для «Кривбасу» є єдиним шансом привезти очки з Дніпропетровська?

— Запитання про наш стиль є доволі суперечливим. Адже якщо в Києві ми діяли суто від оборони, то в наступному матчі навпаки — як справжні господарі. Відтак не хотів би розкривати всі секрети підготовки до анонсованого поєдинку. Хочеться певною мірою здивувати суперника.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форумеОбновить

Лучшие букмекеры