Главная Украинские Favbet Лига Олександр Севідов: "На зборах не дають ані очок, ані слави"
^

Олександр Севідов: "На зборах не дають ані очок, ані слави"

526
Олександр Севідов: "На зборах не дають ані очок, ані слави"
Фото - Анатолий Спица, FootBoom.com

Після перемоги над казахським «Кайратом», головний тренер «зелено-білих» поділився з Інформаційним центром думками щодо роботи його підопічних на других зборах і їх участі в трьох спарингах.

– Мабуть, випадково, але так вийшло, що три спаринги на других зборах видалися для «Карпат» різноплановими. В першому довелося битися, в другому було щось на зразок інтелектуальної дуелі, в третьому 90% ігрового часу припало на боротьбу...


– Мене тішить, що наші спаринг-партнери команди справді різнопланові. Хоча, вони також різняться за своїм рангом. Сербська команда займає останнє місце. Може це не дуже хороший показник, але серби завжди відзначалися бойовим характером і не зовсім чистою грою. Але цей спаринг все-одно був корисним та інформативним. Ми перевірили в бою нашу молодь, яка практично весь другий тайм грала удев’ятьох. Наступні спаринги ми грали проти лідируючих команд своїх чемпіонатів – друге місце Словаччини і третє Казахстану. За схемами, за боротьбою вони різні були, але все-одно цікаві.

– У матчі проти «Кайрата» не грало кілька провідних гравців. Яка з ними ситуація?


– Нічого страшного. Це все робочі моменти. Хлопці отримали мікротравми і я сподіваюся, що до першого матчу в чемпіонаті усі будуть в строю.

– Вже вкотре на зборах, за рівної гри, «Карпати» здобувають перемогу. На які думки це вас наштовхує?


– Можу сказати, що «Кайрат» – серйозна команда за підбором гравців, у них відомий тренер і сильний менеджмент. Звичайно, мені хотілось би, щоб «Карпати» перемагали суперників по грі, не залишаючи нікому шансів. Але наразі я задоволений тим, що ми виграємо рівні матчі.

– Дев’ять матчів на зборах «Карпати» пройшли без поразок...


– Я думаю, що тренери кривлять душею, коли кажуть, що їм байдуже: виграє команда на зборах чи програє. Звичайно, що не байдуже. Але важливо те, як гравці здобувають ці перемоги, як вони за них б’ються. Перемоги приємні, однак за них не дають ані очок, ані слави.

– Команда отримала вихідний завдяки здобутому результату у матчі проти «Кайрата»?


– Ні. У нас є план підготовки. Яким би не був результат, а наші гравці відпрацювали чимало і ще не відійшли від навантажень на перших зборах. Тож ми дали хлопцям відпочити і починаємо цикл підготовки до першого матчу проти «Іллічівця».

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения