FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Дмитро Селюк: "Справжня активність розпочнеться в лютому"
^

Дмитро Селюк: "Справжня активність розпочнеться в лютому"

1152
Дмитро Селюк: "Справжня активність розпочнеться в лютому"

Міжнародний правник бачить стан справ по-своєму

— Із того, що сьогодні відбувається, найбільше мене дивує «Говерла»: одних орендованих узяли, інших орендованих віддали чи відпустили; кажуть, у них два десятки футболістів на перегляді… Ну, то така справа: можна й півсотні виконавців переглядати, проте це зовсім не свідчить про правильність вектора роботи… Припустімо, сьогодні (інтерв’ю записано в понеділок по обіді. — В. Б.) ми підписали в «Металіст» Андрія Богданова, чим задоволений харківський клуб, сам футболіст і я. Це хороший виконавець, молодий (23 роки), перспективний та ще й українець. Ось так, на мій погляд, працюють нормальні ФК.

…Щодо загальних тенденцій. Я вважаю, що головна й єдина причина млявої поведінки наших клубів у плані переходів — число, дата: до кінця лютого, мовляв, ще повно часу, так що встигнемо купити, кого хочемо. Не забувайте: лише на тому тижні більшість команд ПЛ вийшла з відпустки, нині в них розпочався т.зв. «утягувальний збір», тобто про трансфери наразі зарано вести мову. Окрім того, існує ще одна вагома причина. Припустімо, є футболіст — європейський чи з Південної Америки, котрий має намір кудись перейти: насамперед, йому хочеться в якийсь ФК західної частини континенту, тому сьогодні купувати його нелогічно, він надто дорого коштує, треба трохи зачекати. Справжня активність розпочнеться в лютому, коли в топових чемпіонатах трансферне вікно зачиниться, відтак можна братися за роботу, бо вже на той момент згаданий умовний футболіст матиме невеликий вибір — або залишитись удома, або їхати на схід Європи. Відповідно й ціна його буде набагато менша… Може, хтось поцікавиться, чому в такому випадку «Металіст» підписав Богданова тепер: справа в тому, що він — наш, його не треба було переглядати, він і так на видноті, тому зволікати ще місяць не було сенсу.

Щодо фінансових проблем, які нібито доймають вітчизняні ФК сьогодні. Насамперед зауважу, що ті чи інші труднощі з грошима відчувають сьогодні клуби в Росії, Іспанії — та складно назвати країну, де цього немає! Проте треба ситуацію диференціювати: я впевнений, перша четвірка команд турнірної таблиці УПЛ нічого подібного не відчуває. Так само складно мені повірити, що якісь там труднощі перешкоджають нормально існувати «Ворсклі» чи донецькому «Металургу». Також переконаний: усе гаразд із грошима в Сімферополі, просто тамтешньому керівництву не треба щопівроку змінювати половину складу — тоді й не витрачатимуться на неустойки!.. Справді, в багатьох клубів, які посідають місця 5–15 у таблиці, «фінанси співають романси», проте вони викручуються — хто як може. За приклад поставив би діяльність «Чорноморця».

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения