FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Андрій Білейчук: "Економічна ситуація в клубах непроста"
^

Андрій Білейчук: "Економічна ситуація в клубах непроста"

1319
Андрій Білейчук: "Економічна ситуація в клубах непроста" - изображение 1— На поточну трансферну ситуацію в Україні безпосередньо впливає непростий економічний стан нашої держави. Такі ж складні, з точки зору економіки, проблеми, що їх нині переживають вітчизняні клуби, не дають їм змогу купувати в повному обсязі, що є першою причиною того, чому всі вони сьогодні поводяться дуже обережно. Друга — наявний у клубах непоганий добір виконавців, який не спонукає до особливої активності. Третя полягає ось у чому: деякі ФК чекають, коли зачиниться вікно переходів у Західній Європі (станеться це в ніч із 31 січня на 1 лютого): після цього окремі гравці впадуть у ціні, їх можна буде придбати дешевше.

Так, ситуація в нас і справді непроста, причому в кожному клубі по-своєму. Тому, мені здається, цієї зими навряд чи побачимо грандіозні трансфери, на зразок того, що влітку провернув «Шахтар», купивши бразильця Бернарда за 25 мільйонів доларів. На мою думку, дзеркалом нинішнього стану справ є поведінка четвірки вітчизняних команд, які пробилися до весняної стадії єврокубків: їм, здавалось би, потрібно запрошувати нових виконавців із огляду на підготовку до матчів у Лізі Європи, проте ми цього не бачимо. То що вже й казати про решту ФК.

Здивувати може хіба що «Металіст», адже лише харків’яни здатні здійснити цікавий трансфер. Причому це буде розумний трансфер: у співвідношенні «ціна — якість» цьому клубу немає рівних в Україні. Харків’яни, на мою думку, й підготують приємний сюрприз.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения