Велізар Дімітров: "Намагаюся допомагати молодшим партнерам"

Велізар Дімітров: "Намагаюся допомагати молодшим партнерам"

140
Велізар Дімітров: "Намагаюся допомагати молодшим партнерам"

Болгарський півзахисник донецького «Металурга» Велізар Дімітров розповів як провів відпустку, чого очікує від другої частини сезону та змалював свої перспективи в команді.

— Велізаре, як провели відпустку, чи відновили сили?

— Думаю, відновив. Хоча, все це стане зрозуміло після перших навантажень на зборах. Психологічно я розвантажився. Де відпочивав? Удома, в Софії.

— Коли після зимової паузи зустрілися з одноклубниками, що найбільше здивувало?

— Нічого дивного. Так, понад 40 днів відпочивали, тому встигли знудьгувати й за футболом, і за нашими дружніми взаєминами. Тому тепло привітали один одного. Обмінялися інформацією, як провели відпускний час, хто, де відпочивав.

— В’ячеслав Чечер, Василь Прийма та Шина, які тривалий період перебували в лазареті, вже стали до лав?

— Так, ці хлопці почали тренуватися в загальній групі. Вони потихеньку набиратимуть форму.

— Із новачком клубу, екс-нападником амстердамського «Аякса» Лоренцо Ебесіліо познайомилися?

— Так, але про нього нічого ще не можу сказати, бо практично й не бачив у справі. Йому допомагатимемо, щоб якомога швидше влився в наш колектив.

— Велізаре, до вас капітаном команди, поки не отримав травму, був В’ячеслав Чечер. Чи готові повернути пов’язку?

— Звичайно. Адже Слава — наш капітан. Він, навіть отримавши травму, був завжди з командою та переживав за «Металург». Моя думка: Чечер не тільки хороший футболіст, а й гідна людина.

— Складається враження, що з віком ви додаєте в майстерності. Згодні?

— У принципі, згоден, адже в сучасному футболі дуже важливо, яким досвідом володіє гравець. Можна бігати менше, але користі приносити більше (сміється). Як досвідчений футболіст, намагаюся допомагати молодшим партнерам. Це — нормальний процес.

— Є виконавці, які ненавидять тренувальні збори. Ви з їхньої когорти?

— А скажіть мені, хто обож­нює великі навантаження? (Сміється). Я — не виняток. Ось із м’ячем люблю пововтузитися. Од цього заряджаюся хорошим настроєм. Але розумію: якщо не закласти фундамент фізичної підготовки, то нічого хорошого в подальшому не світитиме. Тому також, як і всі, труджуся на тренуваннях. Мовчу, тренуюся, словом, терплю, як і всі інші. Без «фізики» — нікуди.

— «Металург» під керівництвом Юрія Максимова здатен завоювати путівку в Лігу Європи?

— Перед нашою командою завжди стоять високі завдання. Так, це буде зробити досить складно, але на це здатні.

— Велізаре, не ображайтеся, але ви — на схилку своєї футбольної кар’єри. Що думаєте з цього приводу? Ким себе бачите в подальшому?

— Із «Металургом» у мене контракт до літа 2013-го. Є ще час обміркувати майбутнє. Найголовніше — як почуватимуся. У мене хороші стосунки з керівниками клубу, тож вони мені дали право вибору: якщо зможу, то продовжу виступи за донецький клуб. Але не забігаймо наперед. Час покаже.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров