Главная Украинские Favbet Лига Леонід Буряк: "Мілевському треба взятися за голову"
^

Леонід Буряк: "Мілевському треба взятися за голову"

619
Леонід Буряк: "Мілевському треба взятися за голову"
Фото - sport-express.ua

Відомий в минулому український футболіст та тренер Леонід Буряк прокоментував трансфери київського "Динамо".

- "Динамо" нечасто купує вітчизняних футболістів. Як проаналізуєте теперішню "українізацію" столичного клубу?

- Селін і Безус, на мою думку, одні із найперспективніших українських футболістів. Я вважаю, що таке рішення керівництва "Динамо" - правильне.

- Чи не буде новопридбана молодь гріти лаву запасних?

- Усе залежить від самих футболістів. "Динамо" - дуже специфічна команда, новим гравцям доведеться попотіти, аби проявити себе.

- Блохін заявляв, що усі шанси потрапити до основного складу "Динамо" має призабутий Артем Кравець. Чи можливе повернення Кравця до активного складу клубу?

- Я не хочу вірити в те, що говорить Блохін: він одне каже, а інше робить. Якщо "Динамо" прицілюється на Лігу Чемпіонів чи Лігу Європи, їм треба запросити двох-трьох сильних виконавців. А про Кравця ми вже наслухались. Йому і без того роздали забагато бонусів.

- Чи можна назвати перехід Алієва поверненням "блудного сина"?

- Я завжди підтримував Алієва і Мілевського. Вони такі, як і Безус з Селіним – найталановитіші. Мене не цікавить їхнє особисте життя. Вони – дорослі люди. Рішення повернути Алієва вважаю правильним. В нашому чемпіонаті немає гравця, як Алієв, який, перебуваючи на полі, щохвилини загрожує воротам суперника. Алієв володіє якостями європейських футболістів, яких не вистачає українським гравцям.

- Яка футбольна доля очікує Мілевського? Чи можливий його перехід у закордонний клуб?

- Аби переходити, треба мати запрошення. Кожен клуб хоче дисциплінованого гравця. Мілевський насправді талановитий гравець. Проте йому треба підшукати позицію, на якій він буде корисним для команди. Тут керівництво "Динамо" повинно простягнути йому руку допомоги.

- Тобто Ви вважаєте, що Мілевський все ще може засвітитися?

- Якщо у ньому залишився потенціал, то, безумовно, так. Він – хороший футболіст. Йому треба взятися за голову.

- Продаж Нінковича: чи не зарано "Динамо" позбулось цього гравця?

- Він у молодості допоміг "Динамо". Нінкович – непоганий футболіст. Однак, час іде, а новообрані футболісти – сильніші за нього. Керівництво "Динамо" вчинило правильно, відпустивши його.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме