Match odds 290774
FootBoom ⚽ Турниры Премьер-лига Тренери національної, молодіжної та юнацьких збірних України відзвітували про роботу у 2021 році
^

Тренери національної, молодіжної та юнацьких збірних України відзвітували про роботу у 2021 році

588

Тренери національної, молодіжної та юнацьких збірних України відзвітували про роботу у 2021 році
Фото - uaf.ua

У четвер, 2 грудня, у Будинку футболу відбулося засідання Комітету національних збірних команд Української асоціації футболу, інформує пресс-служба УАФ.

Під час заходу за участю співголів комітету, Олега Блохіна й першого віце-президента УАФ Олексія Михайличенка, а також перших віце-президентів Анатолія Дем'яненка та Вадима Костюченка, тренери національної, молодіжної та юнацьких збірних України відзвітували про роботу, виконану зі своїми командами 2021 року.

Олександр Петраков, Руслан Ротань, Володимир Єзерський та Олег Кузнецов поділилися планами підготовки національної, молодіжної та юнацьких збірних U-19 та U-17 відповідно до міжнародних матчів 2022 року.

Також члени комітету розглянули проєкт міжнародного календаря поєдинків збірних на 2022 рік, який пізніше буде запропоновано для розгляду Виконкому УАФ.

Читайте также: Збірна України U-17: коли жеребкування еліт-раунду відбору Євро-2022?

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 0
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения