Match odds 428947
FootBoom ⚽ Турниры Премьер-лига "Селезньов б’є нашого Поспєлова у вухо, нам забивають": президент "Інгульця" незадоволений суддівством
^

"Селезньов б’є нашого Поспєлова у вухо, нам забивають": президент "Інгульця" незадоволений суддівством

7878

"Селезньов б’є нашого Поспєлова у вухо, нам забивають": президент "Інгульця" незадоволений суддівством
Фото - Денис Руденко, Footboom

Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк висловив претензії до рефері поєдинку між "Минаєм" та його командою (2:2). Він вважає, що в останніх турах до "Інгульця" судді ставляться упереджено.

– Якими є ваші враження від матчу з Минаєм?

– При такому арбітражі, який видає суддя Роман Блавацький… І ще хтось там розповідає, що він претендує на статус судді ФІФА. Це просто смішно. Помітно, що людина просто… Знаєте, коли суддя помиляється, це видно. Ну буває, помилився. Але коли він не дає пенальті. Це теж можна вважати ситуацією на розгляд судді. Але ж є речі елементарні.

Читайте также: "Минай" - "Ингулец" 2:2. Воспоминания о Царе

– Що маєте на увазі?

– М’яч влучає в арбітра. Він гру не зупиняє і не повертає м’яч футболісту, який останнім до нього доторкнувся. І тут же він дає жовту картку Бартуловічу, який пропускатиме наступний поєдинок із Шахтарем. Де справедливість? Який це рівень знань повинен бути в арбітра?

– Крім цього епізоду, у вас ще є претензії до Романа Блавацького? Наприкінці матчу він вилучив гравця Минаю Михайла Месхі.

– Послухайте, це таке ж вилучення, як нас у матчі Кубка суддя вбивав і вбивав, а потім на 90+ бачить, що з нами вже нічого вдіяти не може, що справа йде до пенальті. Він дає червону картку гравцю Минаю на рівному місці. Ні за що. Мовляв, дивіться, який я послідовний. А де він був, коли нам другий гол забивали?

– З порушенням?

– А ви подивіться повтор, як Селезньов б’є нашого Поспєлова у вухо. Він падає, над ним м’яч пролітає, а нам гол забивають. Уважно подивіться моменти. Це маячня.

– Чи плануєте звертатися зі скаргами на суддівство у компетентні органи?

– Вже пишемо, звичайно. На Бойка пишемо, на Блавацького. Ми не будемо мовчати. Чекаємо, щоб Комітет арбітрів офіційно дав нам пояснення цих епізодів. Я вже телефонував усім арбітрам, просто хотів почути іншу точку зору, дізнатися чи, може, у нас правила змінилися. Може, я щось проґавив у футболі, - цитує Поворознюка "Футбол 24".

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 0
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения