Match odds 569186
FootBoom ⚽ Турниры Премьер-лига Ярослав Вишняк: "Сподіваюся, у кінці року "Колос" виправить статистику з реалізації моментів"
^

Ярослав Вишняк: "Сподіваюся, у кінці року "Колос" виправить статистику з реалізації моментів"

571

Ярослав Вишняк: "Сподіваюся, у кінці року "Колос" виправить статистику з реалізації моментів"
Фото - "Колос"

Виконуючий обов'язки головного тренера "Колоса" Ярослав Вишняк прокоментував підсумок перенесеного поєдинку 3-го туру УПЛ проти "Минаю" (1:1).

- По тому, як сьогодні складалася гра, для нас нічия і забитий Нурієвим м’яч – це, звісно, позитивний результат. У нас зі створенням гольових моментів давнішня проблема, це не є проблема сьогоднішнього матчу. І в минулому сезоні забивали малувато з гри. З 36-ти м’ячів у минулому чемпіонаті ми забили лише 12 з гри, а інші зі стандартних положень.

Розуміли, що десь не вистачає майстерності нам у завершальних стадіях атак. І ми над цим працюємо, щоб більш агресивно грати, щоб футболісти грали вперед, а не повертали м’яч назад. Стараємося виправити цю ситуацію, але виходить так, як виходить. В останніх поєдинках ми почали забивати, і у мене таке відчуття, що тільки зараз новачки, які прийшли до нас влітку, прониклися атмосферою "Колоса", і почали викладатися на повну, створюючи конкуренцію гравцям, які були раніше. Тому, я маю надію, що ми в кінці року поправимо нашу статистику з реалізації моментів. 

Гол Нурієва, який він провів, для нас це дуже багато значить. Звичайно, він підсилив гру, якщо говорити конкретно про нього. Всі заміни були планові. Денис Костишин отримав жовту картку, і багато фолив. Я боявся, щоб він не отримав другу жовту. І якщо проаналізувати вихід Нікі Сітчінави, то він набагато корисніше діє, коли виходить на заміну. І я вдячний хлопцям, що вони виходять і демонструють характер і те, що у нас сьогодні є команда. У нас не все виходить, але ми боремося у кожному матчі і набираємо по-трохи очки" - цитує Вишняка офіційний сайт "Колоса". 

Читайте также: "Минай" - "Колос" 1:1. Нуриев бывших не пожалел

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 0
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения