Match odds 745878
FootBoom ⚽ Турниры Премьер-лига Іван Надєїн: "Сподіваюся, "Шахтар" приймемо на новому стадіоні"
^

Іван Надєїн: "Сподіваюся, "Шахтар" приймемо на новому стадіоні"

973

Іван Надєїн: "Сподіваюся, "Шахтар" приймемо на новому стадіоні"
Фото - veres.rv.ua

Президент "Вереса" Іван Надєїн розповів клубній пресслужбі про хід будівництва тренувальної бази та імовірні строки повернення команди на стадіон у Рівному.

- Будівництво штучного поля на тренувальній базі хочемо завершити до січня. Щоб команда, яка вийде з відпустки у другій половині січня, змогла провести там втягуючий збір. Це маємо точно зробити, бо в нас просто жодного поля в області немає - ніде тренуватися взимку.

Що стосується стадіону - ключова проблема в тому, що досі не проросла трава. Ми вмикатимемо підігрів, щоб якось сприяти її росту. Але зараз повноцінно вплинути на цей процес вже не можемо через швидке наближення зими. 

Будівельні роботи рухаються активно. До кінця року підрядник обіцяє завершити першу чергу і готуватимемося до введення арени в експлуатацію. 

Якщо до весни завершимо сертифікацію стадіону, то сподіваюся, "Шахтар" приймемо вже на новому стадіоні. Вважаю, це було б гарним подарунком для рівненських вболівальників, - сказав Надєїн.  

Читайте также: В'ячеслав Шевчук офіційно працевлаштувався у "Вересі"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 0
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения