Match odds 557850
FootBoom ⚽ Турниры Премьер-лига Шевчук: "Серед моїх обов'язків - функції амбасадора клубу, перемовини з транслятором та УПЛ"
^

Шевчук: "Серед моїх обов'язків - функції амбасадора клубу, перемовини з транслятором та УПЛ"

796
Шевчук: "Серед моїх обов'язків - функції амбасадора клубу, перемовини з транслятором та УПЛ"
Фото - "Верес"

Новий спортивний директор рівненського "Вереса" В'ячеслав Шевчук дав перше інтерв'ю інформаційній службі клубу, в якому розповів про свої функціональні обов'язки та про враження від стадіону Авангард у Рівному і гри команди у матчі проти "Металіста 1925". 

- Дуже радий приєднатися до команди народного клубу Верес. Я дуже мотивований в тому, аби розвивався цей клуб і рівненський футбол загалом. Головне моє завдання на посаді спортивного директора - комунікація між гравцями першої команди, тренером і президентом. Це також розвиток команди U19, розвиток дитячого футболу. Також займатимуся селекцією для підсилення нашої головної команди. 

Серед моїх обов'язків - функції амбасадора клубу, перемовини з транслятором та Українською Прем'єр-лігою.

Тут, у Вересі, я побачив команду професіоналів, які мають перед собою чітку мету. Сьогодні я побував на стадіоні в Рівному. Класно, що в нашій країні будують такі споруди, куди люди можуть прийти і забути про свої повсякденні труднощі, насолоджуючись футболом.

Вчора я спостерігав за грою нашої команди у Луцьку. Дуже сподобалася якість гри. Верес має свій стиль гри. Ми зіграли компактно, якісно і заслужено перемогли. Прикро, що через погоду і відстань було не так багато вболівальників. Тому з нетерпінням чекаю відкриття стадіону у Рівному. 

Читайте также: В'ячеслав Шевчук офіційно працевлаштувався у "Вересі"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 0
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения