Match odds 609211
FootBoom ⚽ Турниры Премьер-лига Ігор Йовічевіч: "Клас і якість у нас є, а час – наш союзник"
^

Ігор Йовічевіч: "Клас і якість у нас є, а час – наш союзник"

758

Ігор Йовічевіч: "Клас і якість у нас є, а час – наш союзник"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Головний тренер "Дніпра-1" Ігор Йовічевіч на післяматчевій пресконференції поділився враженнями від матчу 11-го туру чемпіонату України проти "Колоса" (2:0).

— Сьогодні абсолютно задоволені грою. З першої до останньої вилини контролювали матч, а це тренера найбільше тішить. З м’ячем робили те, що тренували; у середній зоні, в низькому блоці, не давали змоги їм проводити контратаки. Вони завдали лише два удари за 90 хвилин, а ми загострювали достатньо, виходили з-під пресингу, гарно комбінували, робили трикутники на флангах. Думаю, що заплановане вийшло. Можу сказати, що за грою це був один з кращих наших матчей у чемпіонаті, а також за враженням, що повністю його контролювали. Цей шлях веде нас вперед, і, думаю, в нас є достатньо амбіцій, щоб битися із грандами. Справа у досвіді. Клас і якість у нас є, а час – наш союзник. Я впевнений у команді, вірю в неї, вірю в себе.

— На відміну від попереднього матчу, коли "Дніпро-1" більше захищався, сьогодні ви контролювали ситуацію…

— Кожна гра складається по-іншому, є фактори, які впливають на якість гри. У Тернополі особливо другий тайм ми не грали добре, загубили контроль м’яча, і, можливо, тому було таке враження. Львів дійсно міг забити, і ті три очки є дуже важливими для нас. У першому таймі все було під контролем, окрім моменту Шини, але поле не дозволяло грати, як сьогодні. Поле – це фундаментальний фактор для матчу. Хороший газон, полив дозволяє швидко рухати м’яч, і коли ти добре комбінуєш у структурі, тримаєш оптимальну відстань, дуже важко опоненту забрати м’яч. Сьогодні ми вийшли впевнено, з вірою у результат того, над чим працювали. В нас просто виходило те, що тренували. І це три величезних очки для нас. Вітаю команду за зусилля, бо коли поєднуєш голову та серце, виходить так, як сьогодні. Велика подяка вболівальникам, було чутно їхнє скандування "Молодці!", і це є великим поштовхом для нас.

Читайте также: Сергій Кузнецов: "Для "Колоса" це була цілком заслужена поразка"

— Чому Білл майже не має ігрового часу? Він не відповідає вашим вимогам?

— Якщо б він не відповідав, не був би у команді. Кожна гра йде по-своєму, ми оцінюємо різні фактори. Він поводиться абсолютно професійно. В нього специфічний талант, який, може, ніхто більше у команді не має. Кожен футболіст хоче грати більше, і думаю, з часом він може показати те, про що ви зараз кажете. Всі хочуть бачити його більше у грі, і я перший двома руками за це. І він, і Ярмолюк можуть грати більше, бо це не лише наше майбутнє, а й теперішній час. Але кожний гравець б’ється за місце в основі, і ті, що грають, не хочуть його втрачати. Для мене команда – це усі 19 футболістів. Просто під кожний матч йде характеристика, під яку підбирається профіль гравців. Сподіваюсь, що він матиме більше хвилин, бо заслуговує це своєю роботою на тренуваннях.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 0
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения