Match odds 524929
FootBoom ⚽ Турниры Премьер-лига Олександр Поворознюк: "Гриша Козловський - нормальний дядько, просто перегрівся на сонці в Майамі"
^

Олександр Поворознюк: "Гриша Козловський - нормальний дядько, просто перегрівся на сонці в Майамі"

2181

Олександр Поворознюк: "Гриша Козловський - нормальний дядько, просто перегрівся на сонці в Майамі"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк в ефірі програми "Пряма червона" розповів про своє ставлення до власника "Руху" Григорію Козловському.

"Гриша - нормальний дядько, і завжди був нормальною людиною. Просто в один час приїхав з Майамі, напевно, на сонці перегрівся, і у нього почалися завихрення. Як я зараз можу нормально ставитися до людини, якщо він пише заяви на мене в КДК, а мене штрафують на 50, 100, 150 тисяч гривень. Я вже й забув, скільки я там платив.

А потім він розповідає, що це не він підписував, а Демчишин (ймовірно, Поворознюк мав на увазі гендиректора "Руху" Ігоря Дедишина - Прим.). Ну а хто президент клубу? Давайте ще я скажу, що не знаю, що в мене в клубі твориться. А потім на моїх друзів в НАБУ пише заяви.

Чи будуть на матч з "Рухом" підвищені преміальні? Ні звичайно. Навпаки, нічого не буде. Це принципова зустріч, в якій треба вигравати. Навіщо преміальні? Це стикові матчі, де ми просто повинні брати очки", - сказав Поворознюк.

Читайте также: Арбитры, революция с контрактами игроков, Ахметов, Зинченко и Малиновский - президент "Ингульца" в дебютном выпуске "ПЧ" (Видео)

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 3

А ти в тюрмі перегрівся

Це тєло реально припізджене

Він що, платить буму за піар?

Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения