Match odds 594722
FootBoom ⚽ Турниры Премьер-лига Ігор Леонов: "Не буду в "Минаї" сильно ламати те, що вже побудовано"
^

Ігор Леонов: "Не буду в "Минаї" сильно ламати те, що вже побудовано"

437

Ігор Леонов: "Не буду в "Минаї" сильно ламати те, що вже побудовано"
ФК "Минай"

Головний тренер "Минаю" Ігор Леонов розповів клубній пресслужбі про задачі команди в УПЛ.

- Коли надійшла така пропозиція очолити такий клуб як "Минай", то, звісно, погодився. Зрештою, не щодня таке пропонують. Це команда УПЛ, яка, до речі, знаходиться не на своєму місці. Захотілося виклику і ось він є. До того ж, мені завжди подобався Ужгород та Закарпаття, я сюди неодноразово приїжджав, будучи гравцем. І це мотивувало приїхати сюди та розпочати працювати. Тут є всі умови для того, щоб працювати і розвиватися.

Останнім часом я був заступником директора Академії донецького "Шахтаря". Багато працював з молоддю, і зі старшими хлопцями. До речі, багато вихованців гірників тепер тут, в "Минаї", і я чудово знаю їх можливості.

Читайте также: "Минай" отримав нового головного тренера

Яку задачу переді мною поставило керівництво? За 9 турів, які залишилися до зимової перерви, хочемо набрати максимальну кількість очок, щоб вийти з того місця, де зараз знаходимось.

Звісно, легко не буде, але я вже переконався, що рівень наших футболістів досить хороший. На мою думку, "Минай" знаходиться не на тому місці, де має знаходитись. Мали набирати більше очок у тих матчах, що вже зіграли.

Спробуємо донести чимшвидше до футболістів ту гру, яку хочемо поставити команді. Вони професіонали, не перший рік грають і зможуть перебудуватися. Я не буду сильно ламати те, що вже побудовано. Ламати – не будувати. Треба донести те, що ми хочемо. Вони зрозуміють. За якою схемою будемо грати? Скоро все побачите.

Можу сказати, що будемо грати у футбол – сучасний, динамічний, але з більшим акцентом на атаку. Хочемо, щоб хлопці не боялися грати в футбол. Вони це можуть, я це вже бачу, - сказав Леонов.

Читайте также: Игорь Леонов: "Севидова в "Минае" нет"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения