Match odds 417424
FootBoom ⚽ Турниры Чемпионат Украины Енес Махмутович: "Тепер час брати очки в матчах проти команд такого ж рівня, як і ми"
^

286

Фото - Михаил Козелко, Footboom

Захисник "Львова" Енес Махмутович прокоментував поразку від "Шахтаря" (0:3).

"Ми очікували, що суперник захоче контролювати м'яч. До 70-ї хвилини ми грали впевнено, поки не пропустили.

Нам не вистачило концентрації, а заміни "Шахтаря" зробили велику різницю в силі. Вони були свіжими, це прискорило гру. У той же час ми відчували втому. Ми грали в хороший футбол до 70-ї хвилини. Потрібно рухатися далі, тренуватися і готуватися до наступного матчу.

Вони випустили свіжих гравців, ми ж добре оборонялися, мали шанси в контратаках. Якби нам вдалося забити, зробити рахунок 1:0 - гра була б іншою. Такі матчі вимагають постійної концентрації. Маленькі епізоди вирішують результат.

Лавка "Шахтаря" здатна легко грати на атаку, тому зараз важко знайти потрібні слова. У них хороша команда, багато інвестують і грають в гідний футбол.

Ми мали простір, але недостатньо швидко розпоряджалися м'ячем, щоб відриватися в контратаки. Не задіяли довгі передачі. Маємо надію провести наступний матч краще. Повинні готуватися, тренування дуже важливі. Тепер час брати очки в матчах проти команд такого ж рівня, як і ми.

Велика подяка фанатам. Вони були з нами 90 хвилин. Сподіваюся, в наступному матчі віддячимо їм перемогою", - сказав Махмутович в ефірі YouTube-каналу "Львова".