Match odds 963564
FootBoom ⚽ Турниры Чемпионат Украины Євген Селезньов: "Я не прийшов відбувати номер в "Минаю", і не має значення, скільки я заб'ю"
^

Євген Селезньов: "Я не прийшов відбувати номер в "Минаю", і не має значення, скільки я заб'ю"

367

Євген Селезньов: "Я не прийшов відбувати номер в "Минаю", і не має значення, скільки я заб'ю"
ФК "Минай"

Форвард "Минаю" Євген Селезньов в коментарі телеканалу "Футбол 2" поділився думкою щодо матчу 2-го туру чемпіонату України з "Олександрією" (1:0).

- У мене тільки хороші враження від гри. Після шести місяців повернутися у великий футбол – це файні емоції… Деяким людям хочу сказати дякую, що зробили мене сильнішим, та що повірили в мене. Дякую і президенту УАФ Павелку, який теж мені допоміг. Відразу скажу, що це моє одне інтерв'ю і після цього я півроку не буду пресі нічого говорити. Я не прийшов відбувати номер в "Минаю", і не має значення, скільки я заб'ю. Головне, щоб наша команда вигравала. Я повинен допомогти молодим. Це нагадує мені часи "Дніпра". Ми перемогли за рахунок характеру, а також з допомогою вболівальників. Дуже складно забивати зараз, але, головне, що є моменти, - зазначив Селезньов.

Читайте также: Василь Кобін: "Що я думаю про гру Селезньова? Бог футбола…"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения