Match odds 889297
FootBoom ⚽ Турниры Чемпионат Украины Іван Надєїн: "Мені ситуація з "Рухом" не сподобалася, коли люди торгуються за тисячу гривень"
^

Іван Надєїн: "Мені ситуація з "Рухом" не сподобалася, коли люди торгуються за тисячу гривень"

1916

Іван Надєїн: "Мені ситуація з "Рухом" не сподобалася, коли люди торгуються за тисячу гривень"
Фото - veres.rv.ua

Власник "Вереса" Іван Надєїн прокоментував ситуацію з підписанням нового договору оренди між "Ареною Львів" та "Рухом".

"Мені ситуація з "Рухом" не сподобалася, як і поведінку президента. Це не прикрашає футбол. У нас є історія, коли "Рух" нас не пустив на свої тренувальні поля, хоча в нас була домовленість, але ми це прийняли як належне. Тренувалися у Львові, але на іншому полі. Для нас це стало несподіванкою тоді. Нас попередили за годину до того, як ми повинні були приїхати.

Люди торгуються через тисячу гривень. Ми за арену стадіону в Луцьку платимо більше, наприклад. В нас немає іншого варіанту.

Спеціально створюються конфлікти, які впливають і на імідж "Вереса". Я це теж відчув. Партнери з-за кордону запитують: "Що ж у вас там в УПЛ відбувається? То "Олімпік" знімається, то "Рух".

Це не вина УАФ. Спеціально створюються провокації президентами. Можливо це бажання показати себе і своє я", - сказав Надєїн в ефірі YouTube-каналу "Вереса".

Читайте также: Новые лица Премьер-лиги: "Верес"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения