Match odds 195287
FootBoom ⚽ Турниры Vbet Лига Генеральним директором ФК "Олександрія" призначено Івана Кузьменка
^

Генеральним директором ФК "Олександрія" призначено Івана Кузьменка

577

Генеральним директором ФК "Олександрія" призначено Івана Кузьменка
Официальный сайт "Александрии"

Генеральним директором ФК "Олександрія" призначено Івана Кузьменка. На цій посаді він відповідатиме за формування стратегії та вектору розвитку клубу, загальне керівництво і контроль футбольної діяльності, інформує пресслужба "Олександрії".

Іван Кузьменко закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка "Інститут Міжнародних Відносин", отримавши диплом магістра за професійними кваліфікаціями: економіст-міжнародник, перекладач з англійської мови. Має досвід роботи фінансовим менеджером у групі компаній "Агровіста".

- Для мене велика честь стати частиною дружної футбольної сім’ї рідної "Олександрії". Адже клуб – це невід'ємна частина мого життя. Вже певний час ми тісно співпрацюємо з керівництвом клубу щодо розробки та інтеграції ефективної моделі функціонування сучасного футбольного клубу, яка забезпечить йому стабільність та розвиток, популяризацію бренду ФК "Олександрія", залучення нового досвіду та ідей.
Я люблю футбол, вірю в нашу команду, тому докладу максимум зусиль для розвитку нашого клубу й футболу в Олександрії в цілому. Наше завдання – створити для наших прихильників новий якісний продукт, яким ми будемо пишатися, – зазначив Іван Кузьменко.

Читайте также: ФК "Олександрія" та VBET стали партнерами

У веденні директора ФК "Олександрія" Дмитра Кітаєва, як і раніше, буде забезпечення функціонування клубу.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Лента новостей
01 августа
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения