Match odds 534722
FootBoom ⚽ Турниры Vbet Лига ФК "Олександрія" та VBET стали партнерами
^

ФК "Олександрія" та VBET стали партнерами

424
ФК "Олександрія" та VBET стали партнерами
Фото - "Александрия"

З нового сезону-2021/2022 ФК "Олександрія" розпочинає співпрацю з компанією VBET, повідомляє офіційний сайт клубу.

"Цього міжсезоння наш клуб переживає шалену трансформацію, починаючи з кадрових змін в команді до реставрації футбольного поля. Ми прагнемо показувати якісний, майстерний футбол та зайняти якомога вище турнірне положення. Ми не боїмося ризикувати як в житті, так і на полі! Я впевнений, що з нашим новим партнером — компанією VBET — цей шлях буде більш продуктивним та успішним. VBET – це компанія, яка дуже близька нам за своїми принципами та переконаннями. Ми бачимо, що серед партнерів VBET велика кількість європейських команд, з якими вони активно співпрацюють, а ми в свою чергу робитимемо все, щоб в невдовзі повернутися на футбольну європейську арену!" — говорить директор ФК "Олександрія" Дмитро Кітаєв.

"Впродовж довгого часу ми слідкували за успіхами Олександрії на внутрішній і міжнародній арені та впевнені у тому, що команду очікують великі перемоги. Цінності, традиції та амбіції цього клубу говорять про те, що цього року вболівальники побачать команду, яка змагатиметься за високі позиції у Чемпіонаті та Кубку України, а компанія VBET щиро радіє можливості бути частиною цього процесу. Ми впевнені у нашій плідній та переможній співпраці, а також палкій підтримці шанувальників клубу протягом всього сезону", — коментує підписання контракту керівник департаменту розвитку партнерських відносин VBET Ukraine Антон Світличний.

Нагадаємо, шо починаючи з сезону-2021/2022 VBET став титульним партнером Суперкубку України та Української Прем'єр-ліги з футболу.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Лента новостей
01 августа
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения